توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65513
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
10 نکته با قاضي القضاه
(استان خانه تکاني مي خواهد)
آقاي رئيسي به استان مظلوم و مقتدرکرمانشاه خوش آمدي
(استان خانه تکاني مي خواهد)
به گزارش گروه سیاسی خط نیوز؛ استان کرمانشاه را استان ايستادگي و مقام معظم رهبري اين استان را سينه ستبر مقاومت ناميدند، استان ما، استاني است که (دردها) فراوان در سينه دارد، زخم هاي عميق و دردهاي استخوان سوز، از روز اول انقلاب تا روزهاي پايان جنگ اين استان سينه سينايي خويش را در مقابل تجاوز و تعدي دشمنان نظام سپر نمود و از تماميت و حدود و ثغور ارضي و سياسي خود جانانه دفاع نمود و عزيزان وبزرگاني را تقديم ساحت انقلاب نمود. روح طيبه شهداي اين تربت خونبار گواهي مي دهد که مردم شريف، جوانمرد، پهلوان صفت اين ديار براي دفاع از حريم انقلاب هيچ کم فروشي نکردند.
آقاي رئيسي؛ مردم کرمانشاه در مقابل انحراف از صراط ولايت و آرمان ها ايستاده اند، برخي از اين ميدان داران ارزش ها به حريم خانوادگي و اجتماعي آن ها توهين شد، مانند جانيان مورد حصر نمايندگان دولت قرار گرفتند و براي مقابله با حزب الله پدر و مادر پير شهدا با نيروهاي ويژه حصر شدند و برادر شهيدان راست قامت و مظلوم مورد اهانت قرار گرفتند اما ذره اي در عزمشان براي مقابله با نفوذ و انحراف ترديد ايجاد نشد برخي مسئولين فقط به خاطر علقه نداشتن با سرگردنه بگيران سياسي آنقدر در خود ريختند و سکوت کردند و تحقير شدند که در اوان جواني انفارکتوس سياسي کردند و زندگيشان خالي از وجودشان ماند، در اين استان بسياري از مواقف و گلوگاه هاي سياسي توسط مديران (بنياد باران) از فتنه گران ضد ولايت و نظام سرريز شد و بهترين و لايق ترين مديران استان خانه نشين شدند و اکنون هم در سخت ترين مضايق، و نتيجه مديريت سو، ناتوان، غيرآشنا و غيربومي و عدم دردشناس استان ما اکنون يکي از استان هايي است که دردهايش مزمن و مداواگرانش ناتوان و دولتمردانش صادراتي است، آناني که در خانه و سراي خود آش درست کن هم نبودند در اين خاک مقدس، هتل داري مي کنند، آناني که خانواده خود را نمي توانستند مديريت کنند در استان ما مدير ارشد شدند و اين همه خسران به جاي گذاشتند. ولي مردم استان ما نجيبانه و بزرگوارانه اين (صغار) دولت هاي ناتوان را به خاطر نظام تا (کبارت) همراهي کردند و بعد از بستن بار و بنه خويش روزي دولت فخيمه تدبير و اميد، نفر دوم و سوم خود را وارد استان نمود. تيم لجن پراکن نام و نان هم در همين اثنا به روي فرزندان شريف اين ديار آتش کين گشودند.
- آقاي رئيسي شما مقدم مبارکتان به قوه قضائيه نوري نو در دل ها آفريد من مي دانم شما کارنامه استان و دولتمردان آن را بهتر از هر کس مي دانيد اين مقدمه کوتاه براي موخره اي است که تقديم مي دارم.
1- استان ما استاني مرزي است، در اين استان مرزي بازارچه هاي مرزي ما يک درآمد خاص دارند اين درآمد قابل بررسي است لطفاً دستور فرماييد قوه قضائيه ازاين درآمدها و محل هزينه آن تحقيق قانوني به عمل آورد که هزينه کرد آن چگونه است.
2- استان کرمانشاه بانک هايي دارد که اين بانک ها بر اقتصاد استان حاکميت دارند تقاضا داريم بازرسي کل کشور را مامور فرماييد اين مالکان اقتصاد استان وضعيت وام ها و پرداخته هايشان به چه صورت بوده است و چه افرادي وام هاي کلان گرفته و از چه رانت هايي استفاده شده؟!
3 -پالايشگاه کرمانشاه مصداق عيني غارت بيت المال است جلو غارتگران را بگيريد و اين تحفه را به دامان اقتصاد استان برگردانيد و عوامل اين غارت روشن را مجازات کنيد البته خسران فراوان اين گونه واگذاري ها داشته که اکنون بايد جوابگو باشند.
4- خشکانيدن کانون هاي فتنه و تزوير در استان با ورود به صلاحيت مديران گماشته شده مقدور است گرچه عمر دولت عمري کوتاه است اما ورود به صلاحيت مديران و مسئولين استان امري است واجب بايد به اين صلاحيت ها و سوابق و لواحق
چهره هاي مسئول در استان بررسي جدي صورت گيرد مخالفين با نظام و رهبري با ماسک دولتي بودن مقبول نيست. لذا براي ريشه کني بسياري از مصائب استان اين مهم بايد مد نظر بازرسي کل باشد. لذا ورود آن سازمان به پيشينه سياسي و حاکميتي افراد مسئول امري جدي است و بايد به آن ورود شود حتماً حضرتعالي دستور مي فرمايند در اين زمينه تحقيقات (نظام محور و
اسلام مدار) مد نظر قرار گيرد.
5- چندين پرونده و فرد در مفاسد کلان کشور از اين استان و در اين استان قراردارند، روشن شدن اين چهره ها و رانت ها خواست مردم استان است.
6- پرونده هاي پر شاکي در کرمانشاه فعلاً به گليم و گبه متوقف شده تلاش دستگاه قضا در اين امر ستودني است، دستور فرمايند به روند سرعت بخشيده شود.
7- در دستگاه قضا استان تحولات مثبت و موثري صورت گرفته است شخص رئيس کل محترم دادگستري و دادستان محترم استان از چهره هاي مردمي، قابل قبول، و معتمد و معتقد به آرمان و ارزش ها بوده و از دير ايام شناخت عميقي از اين عزيزان داريم که در خدمت نظام جانانه قدم برداشته اند و قضات شريف و مقبولي داريم اما خانه تکاني در درون را توصيه مي نمائيم که البته قدم ها و گام هاي موثري در اين مدت برداشته شد که بر استمرار آن تاکيد داريم، تاکيد ثاني ما نظارت بر امر و کلا است، وکلا بايد مدافع حقوق موکل باشند... اما ديده شده برخي از اين چهره ها صلاحيت ذاتي براي امر مذکور را ندارند. البته اين امر يک عموميت است اما بايد در اين استان ويژه نگري شود.
8- يکي از معضلات استان ما فقر و مشکلات آن بوده که ايجاد اشتغال امري مهمي است خبرهاي موثقي وجود دارد که مراکز اقتصادي به قانون تن نمي دهند و براي ايجاد صنعت حتي روستايي برخي ادارات کارشکني مي کنند که اين امر ريشه در ايجاد ناتواني در نظام دارد بايد اين چهره ها که با سنگ اندازي و مباحث به ظاهر کارشناسي وارد مي شوند توسط تيمي کنترل شود ضرورت وجود سيستمي با پايش مستمر را پيشنهاد مي کنيم، برخي اخبار از وجود عناصر ناهمخوان با نظام و مردم در اين گلوگاه ها حکايت مي کند؟!
9- مبحث بعدي بررسي شهرک هاي صنعتي، صنايع خفته، وام هاي به صاحبان قدرت و ثروت و هم سويي برخي ادارات و نهادها با قدرتمداران است که اين امر در صمت، جهاد کشاورزي قابل بررسي است، نگارنده شاهد است که برخي از کارها با حسن نيت و تدبير انجام نمي شود و اين نشانگر اين مهم است که سرطان هاي اداري بر سر راه است، و گزمه هاي گردنه گير سياسي در مسير و وريدهاي اين استان لانه گزيده، شناخت اين مهم و برداشتن سدهاي غيرقانوني و تمشيت مراکز اقتصادي خصوصاً برخي بانک ها امري لازم و واجب است.
10- برخورد جدي با اراذل و اوباش، سارقان و افراد مزاحم امري جدي است اين افراد با ايجاد جو نا امني و تخريب چهره استان را مخدوش مي نمايند استدعا دارد دستور فرمايند در اين امر به بهانه هاي اقتصادي کوچک ترين ترحمي به متجاوزان به حيثيت و اموال مردم انجام نگيرد. بديهي است برخي اخبار حکايت از زورگيري و سرقت اموال مردم نگران کننده است گرچه مامورين محترم نيروي انتظامي تلاش وافري دارند، اما تدبير قبل از وقوع را در اين زمينه خواستاريم.
براي جنابعالي به عنوان قاضي القضاه، مدبر، توانمند، معتقد، ولايتي و داراي بصيرت وافر و تيم همراه و همدلتان توفيق الهي را خواستاريم.
اميد نظام و انقلاب امروز به قوه قضائيه است که شخص عالم، عادل، متدين و ولايي بر آن امروز حاکم است. انشاءالله با تدبير حضرتعالي ريشه مفاسد خشکانيده خواهد شد. والسلام
Share/Save/Bookmark