توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 66847
سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹
پیگیری ناشیانه خط تخریب دولت؛
مشاور سابق هاشمی: توان اجرایی این دولت پایین‌تر از دولت‌های قبل است
دولت رئیسی وزرای با تجربه مثل زنگنه و ظریف ندارد!
زمان این دولت کم کم دارد تمام می شود. به ویژه آنکه در دولت آقای رئیسی وزرایی با تجربه اجرایی قوی مثل آقایان زنگنه یا ظریف حضور ندارند.
مشاور سابق هاشمی: توان اجرایی این دولت پایین‌تر از دولت‌های قبل است
گروه سیاسی جهان نيوز: غلامعلی رجایی، مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در جدیدترین گفتگوی خود، خط تخریب دولت را که اصلاح طلبان از روزهای پیش از آغاز دولت شروع کردند را پی گرفته و در اظهارنظری بامزه مدعی شده است که در دولت آیت الله رئیسی وزرای با تجربه اجرایی قوی مثل زنگنه و ظریف وجود ندارد!

باید به جناب رجایی تاکید کرد که نقطه قوت دولت سیزدهم، نبود همین مثلا مدیران قوی است که تا سال های سال مردم باید هزینه تصمیمات و رفتارهای آنها را بپردازند. از خسارت محض برجام تا شاهکار حذف کارت سوخت و بازگشت پرهزینه آن جزو رزومه همین مدیران قوی است.

به گزارش جهان نيوز، بخش هایی از اظهارات رجایی را در ادامه خواهید خواند:

*دولت آقای رئیسی نسبت به دولت های دیگر تفاوت هایی دارد و یکی از تفاوت های برجسته و آشکارش آن است که معدل توان اجرایی این دولت پایین‌تر از دولت‌های گذشته است.

*زمان این دولت کم کم دارد تمام می شود. به ویژه آنکه در دولت آقای رئیسی وزرایی با تجربه اجرایی قوی مثل آقایان زنگنه یا ظریف حضور ندارند.

*آقای رئیسی ادعا کرد 700 صفحه برای بهبود وضعیت اقتصادی برنامه دارد، امروز تقریبا یک نهم عمر دولت سپری شده است و به نظر می رسد دولت باید شفاف تر با مردم صحبت کند. با گفتگوهای تلویزیونی که مجری هم مشخص است می خواهد چه سئوالی کند کار پیش نمی رود.

*فکر می کنم اینکه دولت استراتژی خود را اعلام نمی کنند به معنی آن است که چنین استراتژی وجود خارجی ندارد. به عنوان مثال اگر می خواهند ارزش پول ملی را تقویت کنند، چرا اعلام نمی کنند؟
Share/Save/Bookmark