توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69916
يکشنبه ۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹
کرمانشاهی‌ها با بیش از ۳۰۰ موکب از زوار اربعین پذیرایی می‌کنند
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه از برپایی بیش از ۳۰۰ موکب از سوی مردم استان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین خبر داد.
کرمانشاهی‌ها با بیش از ۳۰۰ موکب از زوار اربعین پذیرایی می‌کنند
بهمن صحرایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پای کار بودن موکب‌های استان کرمانشاه برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین، گفت: امسال ۳۰۶ موکب از سوی مردم استان آماده خدمت‌رسانی به زوار اربعین شده‌اند.

صحرایی اضافه کرد: ۲۷۰ موکب در داخل استان و ۳۶ موکب هم در کشور عراق در محدوده نجف تا کربلا عهده‌دار خدمات‌رسانی به زوار شده‌اند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد موکب‌های ثبت شده در استان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین نسبت به سال گذشته، یادآور شد: اربعین سال گذشته در مجموع ۱۸۶ موکب در داخل استان و ۲۵ موکبدر کشور عراق از سوی مردم استان کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به زوار اربعین برپا شده بود.

صحرایی در ادامه با بیان اینکه تعدادی از موکب‌ها در مسیر رفت و تعدادی در مسیر برگشت و تعدادی هم در هر دو مسیر کار خدمت‌رسانی به زوار اربعین را انجام می‌دهند، گفت: موکب‌های استان کرمانشاه تا پنج روز بعد از اربعین کار پذیرایی از زوار اربعین را ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه موکب‌های استان کرمانشاه برای خدمات‌رسانی مطلوب به زوار اقلامی شامل برنج، روغن، شکر، قند، چای و... لازم دارند، گفت: مردم استان در صورت تمایل می‌توانند نذورات خود به ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمانشاه -واقع در سه راه ۲۲ بهمن، پایین‌تر از اداره راه و شهرسازی- و یا ستادهای بازسازی عتبات عالیات شهرستان‌ها و یا در محل موکب‌ها تحویل دهند.
Share/Save/Bookmark