توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70266
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۳
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص)کرمانشاه:
حوادث "غزه" یک اتحاد جهانی علیه رژیم‌ صهیونیستی ایجاد کرده است
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: حوادث غزه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را به چالش کشید و اسراییل را زمین‌گیر کرد.
حوادث "غزه" یک اتحاد جهانی علیه رژیم‌ صهیونیستی ایجاد کرده است
به گزارش خط نیوز؛ سردار بهمن ریحانی، در اجلاسیه مجمع بسیجیان استان کرمانشاه، افزود: حوادث غزه یک اتحاد جهانی علیه رژیم‌ صهیونیستی بوجود آورده و یک باور جدید در دنیا ایجاد کرده است.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: در این حوادث، موساد که همواره خود را از نظر اطلاعاتی در دنیا برتر می دید، شکست سختی خورد و این شکست به تعبیر مقام معظم رهبری غیرقابل ترمیم خواهد بود.

وی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال حذف دین خدا در دنیا هستند، گفت: امروز دشمنان اسلام می دانند که اگر اسرائیل زمین گیر شود، آنها امپراطوری خود را در دنیا از دست خواهند داد، لذا در ماجرای غزه خودشان پای کار آمده و به موضوعاتی مثل جنگ نیابتی فکر هم نمی کنند.

ریحانی در ادامه با بیان اینکه قدرت های بزرگ زمانی که به مرز فروپاشی برسند خطرناک می شوند، گفت: اگرچه به صورت مستقیم در غزه حضور نداریم، اما وظیفه داریم در صحنه بمانیم و فریاد حمایت از مظلومین را همچون گذشته سر بدهیم.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته بسیج، گفت: امام خمینی(ره) با بنیان نهادن تفکر بسیج اقدام ارزشمندی انجام داد و به مظلومان جهان یاد داد که با تکیه بر تفکر بسیج می‌توانند در برابر ظالمان ایستادگی کنند و امروز هم مردم غزه بر مبنای همین تفکر در برابر رژیم جعلی صهیونیستی ایستادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تفکر بسیج در همه بسترهای سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و... راهگشا است، گفت: ما تفکر بسیج را در دوران دفاع مقدس درک کردیم و از برکات آن بهره مند شدیم و امروز هم با تکیه بر این تفکر می توان در عرصه‌های مختلف سربلند عمل کرد.

ریحانی اضافه کرد: هر کسی در این نظام برای پیشرفت و آبادانی کشور بدون چشمداشت مالی پای کار باشد، بسیجی است.

حوادث "غزه" یک اتحاد جهانی علیه رژیم‌ صهیونیستی ایجاد کرده است


وی با بیان اینکه دشمنان هرگز دست از توطئه چینی علیه اسلام و انقلاب برنخواهند داشت، گفت: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب با برنامه و راهبرد حرکت کرده و لذا تنها با کار مجاهدانه می توان آنها را زمین گیر کرد.

ریحانی در ادامه با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ برای کشور سال سختی بود، گفت: سال گذشته دشمنان با یک جنگ رسانه‌ای قصد ضربه زدن به نظام ما را داشتند و ۱۰۰ روز کشور را دچار چالش کردند، اما به یاری خداوند و در سایه بصیرت و هوشیاری مردم نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

وی در ادامه اشاره ای هم به در پیش بودن انتخابات داشت و گفت: امروز دشمنان به حضور ما در صحنه های سیاسی نگاه می کنند، لذا حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در انتخابات پیش رو اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: امروز مردم ایران اسلامی از مسائل اقتصادی و معیشتی و اشتغال گِلِه دارند و حق هم دارند، اما همه باید برای حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای پای کار باشیم و نگذاریم گِله‌مندی‌های مردم حضور آنها در پای صندوق های رای را کمرنگ کند، چون اگر حضور پررنگ نداشته باشیم دشمنان به توطئه چینی علیه ما امیدوار خواهند شد.

ریحانی در ادامه با بیان اینکه امروز ایران اسلامی از نظر علمی در دنیا رتبه دهم یا یازدهم را داشته و در منطقه رتبه اول را دارد، گفت: اگرچه تلاش های نخبگان، دانشمندان و جامعه علمی ایران تحسین برانگیز است، اما زمانی می توان ادعا کرد این تلاش ها مثمرثمر بوده که عملی شده و در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... به درد جامعه بخورند و گوشه ای از مشکلات مردم را حل کنند، نه اینکه صرفا در گوشه ای از کتابخانه‌ها مانده و خاک بخورند.

ریحانی از جامعه علمی و پژوهشگران خواست صرفا به انجام کارهای پژوهشی اکتفا نکرده و برای به عمل نشستن طرح ها و پروژه های خود تلاش کنند.

وی سپس از حضور کمرنگ جوانان در مساجد به عنوان یکی از چالش های امروز جامعه یاد کرد و افزود: مساجد در صورتی پویا و پرنشاط خواهند شد که حضور پررنگ جوانان را در آنها شاهد باشیم، لذا باید به جوانان بیشتر بها بدهیم و پای آنها را به مساجد باز کنیم.

وی اشاره ای هم به اهمیت برنامه ریزی برای تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان داشت و گفت: متاسفانه در دولت های گذشته به دلیل وجود نگاه‌های غرب گرایانه و تاکید بر اجرای دستورالعمل غربی در تعلیم و تربیت دانش آموزان، از پرورش صحیح دانش‌آموزان فاصله گرفتیم که آسیب های آن را هم در ماجراهای سال گذشته شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه برای تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان باید به سراغ معلمان پرورشی توانمند برویم، گفت: برای تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان باید بیشتر به تربیت دانش آموزان توجه کرده و آنها را با افکار اسلامی بار بیاوریم تا در آینده به درد جامعه بخورند و به دامن غربی‌ها نروند.

وی در ادامه با بیان اینکه نباید بگذاریم به تعداد و جمعیت مناطق حاشیه‌نشین افزوده شود، گفت: هم اکنون کرمانشاه بعد از مشهد بیشترین جمعیت حاشیه نشین را دارد و حدود ۴۰۰ هزار نفر حاشیه نشین داریم.

در این اجلاسیه تعدادی از حاضرین به معرفی طرح های خود پرداخته و در پایان روسای مجامع شهرستان‌های استان تجلیل شدند.

Share/Save/Bookmark