توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67189
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰
عرضه برنج ایرانی در سامانه “بازرگام” در کرمانشاه/ پیگیر عرضه گوشت قرمز منجمد هستیم
عرضه برنج ایرانی در سامانه “بازرگام” در کرمانشاه/ پیگیر عرضه گوشت قرمز منجمد هستیم

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از عرضه هوشمند برنج ایرانی در سامانه بازرگام در کرمانشاه خبر داد.

ایرج صفایی، با اشاره به توزیع اینترنتی برنج ایرانی در سامانه بازرگام در کرمانشاه، اظهار کرد: با هدف کنترل و تنظیم بازار برنج ۱۰۰ درصد ایرانی شیرودی با قیمت کیلویی ۴۲ هزار تومان در قالب کیسه های پنج کیلوگرمی به قیمت هر کیسه ۲۱۰ هزار تومان در سامانه بازرگام قابل سفارش است.

صفایی با بیان اینکه هم اکنون اقلام دیگری مثل برنج تایلندی تنظیم بازاری با قیمت هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی ۱۲۵ هزار تومان و تخم مرغ تنظیم بازاری به قیمت هر شانه ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان در سامانه بازرگام قابل سفارش است، گفت: اقلام دیگری مثل روغن و ماکارونی نیز با قیمت مناسب در سامانه قابل عرضه است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای عرضه مرغ منجمد و شکر با نرخ مصوب دولتی در سامانه بازرگام، گفت: این اقلام امروز(۲۷ بهمن) به سامانه اضافه خواهند شد.

صفایی اشاره ای هم به پیگیری برای عرضه گوشت قرمز منجمد در سامانه بازرگام داشت و گفت: پیگیری های لازم را در این خصوص انجام داده‌ایم و شرکت پشتیبانی امور دام استان نیز برای عرضه گوشت قرمز منجمد در سامانه بازرگام اعلام آمادگی کرده و به زودی عرضه گوشت قرمز منجمد برزیلی نیز به سامانه بازرگام اضافه خواهد شد.

صفایی با بیان اینکه متقاضیان در شهر کرمانشاه می توانند از طریق سایت یا اپلیکشین بازرگام به آدرس الکترونیکی https://kermanshah.bazargam.com/ نسبت به ثبت سفارش اینترنتی کالاها با نرخ مصوب اقدام کنند، اضافه کرد: متقاضیان با ورود به سامانه لیست کالاهای عرضه شده را با قیمت آن مشاهده کرده و اقدام به ثبت سفارش کالاهای مورد نیاز خود می‌کنند و نهایتا ظرف ۲۴ ساعت کالای ثبت سفارش شده با قیمت مصوب درب منزل به دست مصرف کننده می‌رسد.

صفایی با بیان اینکه با ثبت سفارش در سامانه توزیع اینترنتی کالا قیمت اضافی از کسی دریافت نمی‌شود، گفت: کالاهای توزیعی این طرح با نرخ مصوب درب منزل به دست شهروندان خواهد رسید
Share/Save/Bookmark