توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 36309
سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰
انتقاد سعیدمعروف از رئیس دفتر روحانی
سعید معروف چهره های سیاسی را متهم به حضور در پیروزی های لیگ جهانی کرد و معتقد است آنها از والیبال جدا هستند.
به گزارش "ورزش سه"، پس از اتمام دومین بازی تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا که یک بار دیگر به کسب ۳ امتیاز برای کشورمان منتهی شد، چهره های سیاسی به ورزشگاه آزادی و سپس رختکن تیم ملی رفتند تا در پیروزی شیرین ایران مقابل قدرت برتر جهان در والیبال سهیم باشند، اما ملاقات آخر این افراد با ملی پوشان گفت و گوهایی شیرین را به همراه نداشت و سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال در مقابل چهره های سیاسی قرار گرفت و حرف دل خودش و سایر ملی پوشان را با بیانی صریح به زبان آورد که واقعیت های زیادی را به همراه داشت.

معروف پس از تشکر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور و حجت الاسلام ابوترابی نایب رییس مجلس از ملی پوشان در خطاب به آنها گفت : « ما همیشه انرژی زیادی از مردم گرفته ایم اما حضور شما یک روحیه مضاعفی را برای ما به همراه دارد. من فکر می کنم صحبت در مورد مسائلی که برای ما مهم است دیگر تکراری شده باشد اما این موضوع به همه ثابت شده است که دلخوشی مردم، لحظه شماری ما برای بازی مقابل تماشاگران ایرانی، اتفاقاتی که بعد از برد والیبال در شهرهای مختلف می افتد برای ما خیلی ارزشمند است و فکر می کنم همه متوجه شده اند که ما فقط و فقط به دنبال این قضیه هستیم ولی فکر می کنم سال گذشته آقای ابوترابی اینجا بودند و ما نزدیک به ۹ ماه است که ایشان را ندیدم و فکر می کنم دیدار ما همیشه به بردهای بعد از لیگ جهانی می افتد، الان هم مطمئن هستم شما تشریف ببرید لیگ جهانی سال بعد شما را خواهیم دید.»


کاپیتان تیم ملی در مورد صحبت های نهاوندیان که به مشکلات دولت بازمی گشت این طور واکنش نشان داد:« خیلی دوست داشتم بعد از این پیروزی به جای عنوان کردن مشکلات و دغدغه های دولت، شما حتی به دروغ به ما این وعده را می دادید که از این تیم حمایت خواهد شد چون من فکر می کنم مجسمه بچه های این تیم را باید از طلا ساخت. خیلی خوشحالم و افتخار می کنم در این نسل و مجموعه آقای داورزنی کار می کنم. بیش از حد وابسته به هم هستیم ولی احساس می کنم شما از ما جدا شده اید. نمی دانم این شرایط تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، همه چیز در حد حرف است، اینکه در دستور کار هست، دولت قرار است حمایت کند، اینکه ماده فلان این را گفته است. ما همه این مسائل را می دانیم، مشکلات اقتصادی دولت را هم می دانیم ولی از مشکلات اقتصادی دولت بیشتر مشکلات خودمان را می دانیم. تا الان خم به ابرو نیاوردیم و بازهم تاکید می کنم با اینکه می دانم اگر شما تشریف ببرید مطمئن هستیم تا لیگ جهانی سال آینده شما را نخواهیم دید ولی خوشحالم دیدار بعد با خبرهایی خوشحال کننده تر همراه باشد. من معتقدم هر اتفاقی برای این بچه ها بیافتد کم است. من اگر جای آقای گودرزی بودم کاری برای این بچه ها می کردم که تاریخی شود چون این بچه ها کاری کردند که در ورزش ایران برای رشته های دیگر مثال شدند.»


معروف در پایان با اظهار نا امیدی از وعده وعیدهای مسولین گفت: « تمام این حرف های من تکراری است همان حرف هایی است که سال گذشته با آقایان گودرزی و ابوترابی زده ایم ولی واقعا به نظرم لازم است این مسائل بیشتر از اینها جدی گرفته شود و با حرف هایی چون در دستور کار است و اقدام می شود خلاصه نشود. حداقل خواسته ما این است با وعده هایی حتی دروغ تیم را امیدوار نگه دارید و یک بار دیگر وعده ما به لیگ جهانی سال آینده موکول نشود.»


نهاوندیان در پاسخ به تمام صحبت های معروف گفت: « این دولت بلد نیست دروغ بگوید راستش را به شما می گوید. شما قول بدهید یک کار تاریخی انجام بدهید من هم قول می دهم یک کار تاریخی انجام بدهم.»
Share/Save/Bookmark