توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67710
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸
همایش شیرخوارگان حسینی در 150 نقطه کرمانشاه برگزار می‌شود
دبیر استانی مجمع حضرت علی اصغر(ع) استان کرمانشاه از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بیش از 150 نقطه استان خبر داد.
همایش شیرخوارگان حسینی در 150 نقطه کرمانشاه برگزار می‌شود
فرهاد دوستی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری بیستمین همایش شیرخوارگان حسینی در اکثر شهرهای استان کرمانشاه، گفت: این مراسم راس ساعت هشت و 30 دقیقه صبح روز جمعه(۱۴ مرداد) مصادف با نخستین جمعه ماه محرم در بیش از 150 نقطه استان کرمانشاه به صورت همزمان با ۷۵۰۰ نقطه ایران اسلامی و ۴۵ کشور جهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی در دو سال گذشته به واسطه شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار شد، گفت: امسال این همایش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دبیر استانی مجمع حضرت علی اصغر(ع) استان کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات مورد نیاز برای برگزاری این همایش انجام شده، گفت: تمهیدات ویژه از لحاظ بهداشتی، امنیتی و رفاهی اندیشیده شده تا شاهد برگزاری باشکوه این همایش در استان باشیم.

دوستی در ادامه با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی در فضای باز گلزار شهدای شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد، گفت: سخنران این مراسم حجت الاسلام یوسف احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خواهد بود.

وی در ادامه با دعوت از مادران کرمانشاهی برای حضور در این همایش به همراه فرزندان شیرخواره خود، گفت: مادران در این همایش فرزندان خود را به یاد مظلومیت علی اصغر(ع) بر روی دستان خود خواهند گرفت و با مادر این کودک شش ماهه در کربلا هم‌نوا می‌شوند.
Share/Save/Bookmark