توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69926
يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵
اعترافات هولناک زنی که ۷ مرد را کشت
زن میانسال که به عقد موقت مردان پولدار در می‌آمد و سپس با خوراندن دارو آنها را به قتل می‌رساند پس از قتل شوهر هفتم خود دستگیر و راز جنایت‌های سریالی او بر ملا شد.
اعترافات هولناک زنی که ۷ مرد را کشت
به گزارش خط نيوز به نقل از روزنامه ایران، حدود ۲ هفته قبل فرزندان مردی ۸۲ ساله با مراجعه به پلیس شهرستان محمود آباد از مرگ مشکوک پدرشان شکایت کرده و خواهان بررسی دقیق علت مرگ وی شدند.

یکی از آنها به پلیس گفت: پدرمان تنها زندگی می‌کرد و ما هم به خاطر مشغله کاری نمی‌توانستیم همیشه پیش او باشیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم برایش زنی را پیدا کنیم که هم مراقبش باشد و هم کارهایش را انجام دهد. مدتی بعد زن میانسالی را به ما معرفی کردند و قرار شد به عقد موقت پدرم در بیاید. اما او برای این کار یک شرط گذاشت اینکه باید ۵۰۰ میلیون تومان مهریه برایش تعیین شود و در صورت فوت پدرم ما مهریه‌اش را بپردازیم.


از آنجا که این زن وضع مالی خوبی داشت اصلاً به او شک نکردیم که بخواهد به خاطر مال و اموال زن پدر ما بشود.

پس از قبول این شرط وی به عنوان همسر پدرمان وارد خانه او شد. اما چند ماهی بیشتر نگذشته بود که یک روز پدرم به من زنگ زد و گفت این زن می‌خواهد به زور به او قرص بخوراند همان موقع مشکوک شدیم اما وقتی از این زن پرسیدیم گفت که پدرتان داروهایش را نمی‌خورد من مجبور شدم به زور دارو به او بدهم.

مدتی گذشت که یک روز حال پدرم بد شد وقتی او را به بیمارستان رساندیم پدرم فوت کرد. از آنجا که پدرمان یک بار موضوع خوراندن دارو را به من گفته ومرگش عجیب بود درخواست بررسی این موضوع را داریم و به این زن نیز مشکوک هستیم.

پس از این شکایت جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد و در ادامه متخصصان اعلام کردند پیرمرد بر اثر مسمومیت دارویی جان باخته است.

بدین ترتیب بلافاصله دستور دستگیری زن میانسال صادر شد. وقتی زن ۵۶ ساله تحت بازجویی قرار گرفت نخست منکر دخالت در مرگ شوهرش شد اما در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی محمود آباد دریافتند این زن در ۱۰ سال گذشته به عقد موقت ۱۳ مرد سالمند و پولدار دیگر نیز درآمده و در تمام موارد پس از مرگ شوهرانش و دریافت مهریه اقدام به ازدواج دیگری کرده است.

اعتراف هولناک به قتل‌های سریالی
بدین ترتیب زن میانسال وقتی خود را با مدارک مستند روبه‌رو دید به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل شوهرانش اعتراف کرد و انگیزه خود را از این جنایت‌ها کسب مال و ثروت عنوان کرد.سردار حسن مفخمی، فرمانده نیروی انتظامی مازندران در تشریح این خبر گفت: پس از شکایت خانواده مرد ۸۲ ساله طی بررسی‌های پلیسی همسر این مرد که یک خانم ۵۶ ساله بود به عنوان فرد مشکوک مورد بازجویی قرار گرفت که اعتراف کرد با حل کردن قرص فشار خون و قرص قند به تعداد زیاد در ظرف آب طی چند مرحله موجب بی‌حال شدن همسرش می‌شد و در نهایت اقدام به خفه کردن این پیرمرد ۸۲ ساله کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اعلام اینکه تاکنون این زن به هفت مورد قتل به این شیوه اعتراف کرده است، گفت: گزینه‌های این فرد در قالب افراد متمول مالی و مسن بودند که به عنوان همسر صیغه‌ای با آنها ازدواج می‌کرد. وی افراد متمول و با سن حدود ۷۵ تا ۸۰ سال را انتخاب می‌کرد و در شهرهای ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر این قتل‌ها اتفاق افتاده است.فرمانده نیروی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد، گفت: در گزینه آخر مهریه این زن ۵۰۰ میلیون تومان اعلام شده است و این زن بعد از قتل که به صورت فوت همسرانش بود، ‌طلب مهریه و ارث می‌کرد. در حالی که زن میانسال به قتل ۷ نفر اعتراف کرده اما احتمال می‌رود آمار قربانیان وی بیشتر از این تعداد باشد که کار شناسایی خانواده قربانیان ادامه دارد. این زن ۲ سال قبل نیز با شکایت خانواده یکی از شوهرانش به اتهام قتل دستگیر شده بود اما در آن پرونده تبرئه و آزاد شده بود.

گفت‌وگو با زن قاتل
زن میانسال با چهره‌ای آرام و خونسرد روی صندلی اداره آگاهی مقابل افسر پرونده نشسته و به گوشه‌ای خیره شده است. شاید کسی باور نکند که این زن یک قاتل سریالی مخوف است که ۷ مرد را در شهرهای شمالی کشور با روشی مشابه به قتل رسانده است.

از کی قتل‌ها را شروع کردی؟
چند سال قبل وقتی همسر اولم فوت کرد من با دختر و پسرم تنها ماندیم. وضع مالی خوبی نداشتیم من ماندم و بزرگ کردن دو بچه بدون پول و سرمایه. این شد که به فکر ازدواج با مردان پولدار افتادم. سال ۹۲ با یک پیرمرد ازدواج کردم که مدتی بعد مرد. تا امروز ۱۳ بار ازدواج کرده‌ام. مردان تنها و پولدار و سالمندی که اغلب بچه هایشان نمی‌توانستند از آنها نگهداری کنند را پیدا می‌کردم و ازدواج می‌کردم.

همه آنها را کشته‌ای؟
نه ۷ تا از شوهرانم را کشتم.

با چه شیوه‌ای قتل‌ها را مرتکب می‌شدی؟
قرص قند یا فشار خون را در آب یا دوغ یا نوشیدنی‌های دیگر حل می‌کردم و به آنها می‌دادم. چندبار این کار را تکرار می‌کردم یکی دوبار اول که حالشان بد می‌شد آنها را به بیمارستان می‌بردم و باعث نجاتشان می‌شدم اما در مرحله آخر دوز دارو را بیشتر می‌کردم و اینطوری دیگر به من شک نمی‌کردند چون سابقه قبلی برایشان درست شده بود.

فرزندانت می‌دانستند قاتل هستی؟
نه پسرم که وقتی از سربازی آمد سرطان گرفت و فوت کرد الان فقط یک دختر دارم که همه اموالم را به اسم او کرده ام.

چه شد که لو رفتی؟
این همسر آخرم یک بار که می‌خواستم به زور به او دارو بدهم به پسرش زنگ زد و گفت آنها هم به من مشکوک شدند.

انگیزه ات از قتل‌ها چه بود؟
پول. من شرط می‌کردم که مهریه‌ام ملک و املاک باشد و بعد از مرگ شوهرم فرزندانش باید مهریه مرا پرداخت کنند من از این راه کلی پول به دست آوردم اما ای کاش طمع نمی‌کردم.

چه مدت با هر کدام از شوهرهایت زندگی کردی؟
بین ۳ ماه تا یک سال

ازاین همه جنایت پشیمان نیستی؟
خودم هم نمی‌دانم چرا دست به این کارها زده‌ام.
Share/Save/Bookmark