توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71284
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۷
توانمندسازی هفت محله کم‌برخوردار کرمانشاه در دستور کار استاندار
توانمندسازی هفت محله کم‌برخوردار کرمانشاه در دستور کار استاندار


🔹 نشست توانمندسازی هفت محله کم برخوردار کلانشهر کرمانشاه در راستای طرح جامع ساماندهی محلات حاشیه نشین استان به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار و اقداماتی برای ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی این محلات مصوب شد.

🔹 در این جلسه که شامگاه دوشنبه در استانداری کرمانشاه تشکیل شد، تامین زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی شهر کرمانشاه با تمرکز بر محلات کم برخوردار در دستور کار قرار گرفت.

🔹 دکتر محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه در این نشست بر ضرورت بهره‌مندی و استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی و اختیارات نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای توانمندسازی محلات شهر کرمانشاه، بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محلات و ارتقای شاخص‌های برخورداری این مناطق با انجام اقدامات جهادی و مستمر تاکید کرد.

🔹 در این جلسه که معاون عمرانی استانداری، شهردار، مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل دفتر فنی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه، مدیر کل راه و شهرسازی، دستیار مردمی‌سازی و مشاور امور تربیتی استاندار حضور داشتند، در خصوص راهکارها و اقدامات اجرایی موثر و میانبر برای توانمندسازی هفت محله کلانشهر کرمانشاه تصمیماتی اتخاذ و مقرر شد که دستگاه‌های متولی در مدت زمان تعیین شده نسبت به آغاز این برنامه‌ها اقدام کنند.
همچنین مقرر شد که پس از آغاز عملیات اجرایی اطلاع رسانی لازم به همشهریان صورت گیرد.
Share/Save/Bookmark