توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67784
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷
عطایی: استراتژی والیبال تا المپیک را طراحی کرده‌ایم
مجرد وضعیت خیلی خوبی دارد اما کریمی ۸۰ درصد به آمادگی رسیده است.
عطایی: استراتژی والیبال تا المپیک را طراحی کرده‌ایم
به گزارش خط نيوز به نقل از میزان، بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در جریان آخرین تمرین ملی‌پوشان پیش از حضور در جام واگنر و قهرمانی جهان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*خوشبختانه وضعیت خوب و قابل قبول است. بعد از لیگ ملت‌ها چند روز استراحت داشتیم و چند نفر به ما اضافه شدند. سعی کردیم ترکیب تیم ترکیبی از بازیکنان لیگ ملت‌ها و تعدادی از بازیکنانی که مصدوم بودند، باشد. در چند روز اول در هماهنگی چالش داشتیم اما به تدریج اوضاع بهتر شد.

*شرایط خوبی داشتیم و فشار کار بالا بود. با توجه به اینکه مسابقات پرفشار لیگ ملت‌ها را داشتیم جاهایی به بازیکنان ریکاوری دادیم اما روند قابل قبول است. امیدوارم در جام واگنر و مسابقات دوستانه به ایده‌آل‌ترین شرایط برسیم.

*با محمد موسی شخصا صحبت کردم و از فدراسیون خواستم دعوت شود تا به والیبال برای رسیدن به اهداف پیش رو کمک کند. او از بازیکنان بزرگ دنیاست و حضورش از نظر فنی و ذهنی به ما کمک می‌کند. معنوی‌نژاد هم به ما اضافه شد. جواد کریمی و اصغر مجرد هم اضافه شدند. مجرد وضعیت خیلی خوبی دارد اما کریمی ۸۰ درصد به آمادگی رسیده است.

امیدوارم در مدت باقی مانده مصدومان به آمادگی برسند. میثم صالحی هم با ما تمرین کرد اما نمی‌تواند به دلیل مصدومیت ما را همراهی کند.

*اتفاق خاصی در این مورد نیفتاد. میلاد به عنوان بازیکن باتجربه این تصمیم را گرفت و مورد موافقت ما قرار گرفت. سعی کردیم بحث کسوت و احترام به بزرگتر را دقیق نگاه کنیم. میلاد از بازیکنان پخته و بزرگوار است. در اولین جلسه ای که به تیم اضافه شد اعلام کرد این وظیفه به موسوی اهدا شود.

*همه مربیان این چالش را دوست دارند که رقابت تنگاتنگ و سالمی بین بازیکنان باشد. خوشحالم بازیکنان خوبی داریم و برای گزینش آنها دچار چالش شده‌ایم. این برای من و مربیان تیم خوشایند است.

*تغییر فرمت مسابقات در عملکرد تاثیری ندارد اما نمی‌توانیم مسابقات را پیش بینی کنیم. خیلی مشخص نیست تیم در کدام بخش از جدول قرار می‌گیرد. تغییرات کار را سخت می کند و فکر می‌کنم با استانداردهایی که در والیبال وجود دارد، متفاوت است.

*استراتژی تا المپیک را طراحی و سعی کرده‌ایم به بهترین کارایی برسیم. اکنون هم سعی می‌کنیم بهترین کیفیت را به نمایش بگذاریم. امیدوارم نتیجه ما بهتر از دوره‌های قبل باشد.
Share/Save/Bookmark