توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69980
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۴
روحیه جهادی رئیس‌جمهور مشکلات زائران اربعین را حل کرد
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: با حضور میدانی مسئولان عالی‌رتبه و روحیه جهادی رئیس جمهور بسیاری از مشکلات زوار در ایام اربعین مرتفع شد.
روحیه جهادی رئیس‌جمهور مشکلات زائران اربعین را حل کرد
به گزارش خط نیوز به نقل از رجانیوز: «حجت الاسلام احمد صالحی» در گفت‌وگویی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم دولت اربعینی است، خاطرنشان کرد: شخص آیت‌الله رئیسی تنها رئیس جمهوری است که در مسئولیتهای مختلفی که عهده دار بوده کنار مردم در مراسم اربعین و پیاده روی حضور داشته و همواره برای خدمت‌رسانی به مردم با بسیج تمام ظرفیت‌ها تسهیل گری کرده است.

به گزارش رجانیوز، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری افزود: مرکز ارتباطات مردمی تلاش کرد تمام مشکلاتی که مردم در ایام اربعین با آن مواجه بوده‌اند را با راه‌اندازی ستاد رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردم در مرزهای ۴گانه شناسایی کند. بنابراین در همین ارتباط با رئیس‌جمهور ۳ مکاتبه داشته‌ایم تا آسیب شناسی از مشکلات داشته باشند.

صالحی ادامه داد: در راستای گزارشات مرکز ارتباطات مردمی آیت الله رئیسی دستورات ویژه به ۹ دستگاه مرتبط ارائه کرد و با اهتمام رییس‌جمهور و جلسات متعدد ستاد اربعین، دولت توانست خدمات کم سابقه و ارزنده ای به زوار ارائه کند.

وی گفت: با حضور میدانی مسئولان عالی‌رتبه و روحیه جهادی رئیس‌جمهور بسیاری از مشکلات برای زوار در ایام اربعین مرتفع شد. دولت وظیفه دارد تمام ظرفیت خود را برای تسهیل‌گری و خدمت به مردم بسیج کند.
Share/Save/Bookmark