توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69935
يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۳
توصیه‌های استاندار کرمانشاه به زائران اربعین در مسیر برگشت
استاندار کرمانشاه ضمن ارائه پیشنهاداتی به زائران برای برگشت به مرز خسروی، به آن‌ها توصیه کرد به منظور جلوگیری از وقوع حادثه، قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر مورد توجه قرار دهند.
توصیه‌های استاندار کرمانشاه به زائران اربعین در مسیر برگشت
محمدطیب صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: زائران اربعین می‌توانند برای برگشت از شهر کربلا به صورت مستقیم به مرز خسروی یا منذریه عراق مراجعه کنند و این مسیر از خیابان السدره آغاز می‌شود.

وی با ارائه پیشنهادی دیگر به زائران اربعین گفت: چنانچه افرادی شهر مقدس کاظمین را زیارت نکرده‌اند می‌توانند بعد از پیاده‌روی اربعین به کاظمین مشرف شوند و این مکان به سمت مرز خسروی حرکت کنند.

صحرایی افزود: با توجه به اینکه در این روزهای پایانی رفت و آمد زائران همزمان خواهد بود و موج بازگشت زائران است، می‌طلبد توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی بیش از پیش باشد که حادثه تلخی رخ ندهد.

وی با اشاره به استقبال خوب زائران از مرز خسروی عنوان کرد: زیرساخت‌های مناسب، 24 ساعته شدن مرز، نصب حدود 90 گیت و درب جدید در صفر مرزی، ایستگاه‌های اسکان، توسعه سایبان و خدمات میزبانی، افزایش سه برابری ظرفیت پارکینگ‌ها و غیره از مهمترین دلایل استقبال زائران از این مرز رسمی بوده است.
Share/Save/Bookmark