توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 35365
يکشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۳
مادر شهید احمدی روشن: حاصل تلاش های "احمدی روشن ها"در حال نابودی است
مادر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: حاصل تلاش ها و زحمات و از جان گذشتگی های شهدای هسته ای کشورمان از جمله پسرم مصطفی در حال نابود شدن است .
به گزارش خط نیوز ، مادر شهید مصطفی احمدی روشن از شهدای هسته ای کشورمان در گفتگو با انقلاب نیوز در واکنش به روند مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ گفت:من یقین دارم که اگر امروز پسرم و دیگر شهدای هسته ای کشورمان زنده بودند هرگز حاضر نمی شدند حاصل دسترنج خود و دوستانشان در نطنز و دیگر تاسیسات هسته ای کشور به این ارزانی فروخته شود.


مادر شهید مصطفی احمدی روشن ادامه داد:پسر من در جهاد علمی به شهادت رسید و تلاش های فراوانی را به همراه دیگر همرزمان علمی اش برای دستآورد هایی که امروز ایران اسلامی به دست آورده است متحمل شدند که نباید به این ارزانی ها مورد معامله قرار بگیرد.

وی ادامه داد:صهیونیست ها و آمریکایی ها بشدت از اتفاقات رخ داده در طول ماههای اخیر بر سر برنامه هسته ای ایران خوشحال هستند و این خوشحالی را رسما نیز اعلام میکنند .

مادر شهید احمدی روشن در ادامه گفت: از موارد توافق شده در مذاکرات اخیر پروتکل الحاقی است که اجازه میدهد دشمنان نظام جمهوری اسلامی به راحتی به اسم بازرس و کارشناس به هرجایی از کشور که دلشان خواست سرک بکشند و بازرسی کنند کجای دنیا چنین اجازه هایی را میدهند که ایران باید متحمل چنین تحقیر هایی بشود چرا مسئولان در خواب غفلت به سر میبرند؟چرا عده ای میخواهند کشور را به عقب بازگردانند؟

مادر شهید احمدی روشن در پایان اظهار داشت:حاصل تلاش ها و مقاومت های امثال شهید احمدی روشن ها امروز ایران را در جایگاهی در دنیا قرار داده است که هر ایرانی به ایرانی بودن خودش افتخار میکند، نه خندیدن و ژست گرفتن و دست دادن با آمریکایی های خون خوار که در جهان مردم را به خاک و خون میکشند.
Share/Save/Bookmark