توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70005
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۶
اختلاس کاغذ و تسهیلات با گزارش دروغ!
آفتاب یزد چگونه با اعلام تیراژ کذب، از جیب بیت‌المال تسهیلات دریافت می‌کرد؟
حال باید مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد که از قضا وکیل و سردبیر نشریه مرکز وکلای قوه قضاییه هم هست، پاسخ دهد که چگونه سوگندنامه وکالت خود را زیر پا گذاشته است
به گزارش خط نیوز به نقل از رجانیوز: روزهای گذشته خبر اعلام دروغین تعداد تیراژهای یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب در فضای مجازی خبرساز شد.

به گزارش رجانیوز؛ پس از پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط خبرنگار رجانیوز مشخص شد، روزنامه‌ای که تیراژ خود را با عددی دروغین به ارشاد اعلام کرده، روزنامه اصلاح‌طلب «آفتاب یزد» بوده است.

مدیران «آفتاب یزد» با اعلام عدد ۵۰۰۰ نسخه‌ای برای روزنامه خود، یارانه، سهمیه کاغذ و دیگر تسهیلات را از بیت‌المال دریافت می‌کردند، درحالی‌که پس از نظارت نهادهای ناظر مشخص می‌شود که تعداد تیراژ روزانه این روزنامه از عدد ۲۵۰۰ نسخه تجاوز نمی‌کند.

حال باید مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد که از قضا وکیل و سردبیر نشریه مرکز وکلای قوه قضاییه هم هست، پاسخ دهد که چگونه سوگندنامه وکالت خود را زیر پا گذاشته است؛ آنجایی که می‌گوید: «... و در امور شخصی و کارهایی که از طرف اشخاص انجام می‌دهم راستی و درستی را رویه خود قرار داده و مدافع از حق باشم».

اذهان جامعه منتظر برخورد با اختلاس‌گرانی است که در عرصه خبر، امنیت روانی مردم را به بازیچه گرفته و در پشت‌صحنه در حال ضربه زدن به بیت‌المال هستند.
Share/Save/Bookmark