توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 66208
يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه:
سینما بیستون کرمانشاه مجدداً راه اندازی می‌شود
مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه گفت: سینما بیستون کرمانشاه مجدداً راه اندازی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، جواد کنجوری اظهار کرد: همزمان با روز ملی سینما، مجموعه سینما بیستون کرمانشاه با ظرفیت ۱۶۰ صندلی به زنجیره سینمایی «بهمن سبز» اضافه می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با هتل بین المللی پارسیان، فعالیت این سینما با فروکش کردن بیماری کرونا به زودی از سر گرفته شده و میزبان هنردوستان کرمانشاهی خواهد بود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه خاطرنشان کرد: این سینما واقع در جنب پل ولایت و هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه دارای یک سالن با ظرفیت ۱۶۰ نفر بوده و در سال ۱۳۹۷ تأسیس شده است؛ که علاوه بر امکاناتی نظیر پارکینگ و… از به روز ترین تجهیزات صوت و تصویر برخوردار است.

وی از همکاری هتل پارسیان در زمینه راه اندازی این سینما تقدیر کرد و گفت: متأسفانه همواره با کمبود فضاهای سینمایی در استان مواجه هستیم، اما اقدامات خوبی در جهت توسعه این اماکن فرهنگی در دست اقدام است.

کنجوری ادامه داد: با اضافه شدن سینما بیستون، تعداد سینماهای فعال در شهر کرمانشاه به سه سینما شامل پردیس سینمایی آزادی، فرهنگ و بیستون رسید.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه افزود: «موسسه بهمن سبز» همچنین در فاز سوم طرح توسعه سینماهای حوزه هنری پروژه احداث پردیس سینمایی - تجاری پیروزی در خیابان سعدی این شهر را با هفت سالن سینما و یک سالن روباز در دست اقدام دارد.
Share/Save/Bookmark