توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 68883
شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸
مدیرکل راهداری استان:
همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی کرمانشاه باز است
همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی کرمانشاه باز است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از آماده‌باش ۶۰۰ نیروی راهدار برای برف پیش رو خبر داد و گفت: هم اکنون در بسیاری از محورهای استان بارش برف داریم، اما همه محورهای اصلی، فرعی و روستایی باز است.

فریبرز کرمی ، با اشاره به آغاز بارش برف در بسیاری از نقاط استان از بامداد امروز (۲۴ دی)، اظهار کرد: بارش از سمت شهرستان‌های اسلام آبادغرب و دالاهو آغاز شد و هم اکنون در حال حرکت به سمت شرق استان از جمله کنگاور، صحنه و سنقر است.

وی ادامه داد: برف روبی در گردنه‌های مهم این مناطق از جمله قلاجه، عین‌الکش و در سمت شرق استان بیدسرخ آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای راهداری از ابتدای بارش برف کار برف‌روبی را خصوصا در محورهای اصلی و گردنه‌ها آغاز کردند، یادآور شد: هم اکنون هیچ محور اصلی، فرعی و حتی روستایی مسدودی در سطح استان نداریم.

به گفته کرمی، تا پایان بارش‌ها تمام نیروها و تجهیزات و امکانات راهداری در آماده‌باش خواهند بود.

وی از آمادگی ۶۰۰ نیروی راهداری در قالب ۴۶ اکیپ خبر داد و عنوان کرد: ۴۰۰ دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین نیز برای برف روبی محورها آماده شده است. به علاوه شن و نمک هم به میزان کافی ذخیره داریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اعلام شماره تلفن ۱۴۱ از همه افرادی که قصد تردد بین شهری دارند درخواست کرد پیش از ورود به محورها از وضعیت راه‌ها کسب اطلاع کنند و حتما وسایل لازم از جمله زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark