توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 34989
سه شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۶
انصاری:رییس جمهور ما از چهره رهبری غبارزدایی کرد!/منظور انصاری از ادعای مضحک درباره روحانی و رهبر انقلاب چیست؟
مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهور روحانی گفته است: رئیس جمهور ما توانسته از چهره ملت و انقلاب و رهبری ایران غبارزدایی کند!
انصاری:رییس جمهور ما از چهره رهبری غبارزدایی کرد!/منظور انصاری از ادعای مضحک درباره روحانی و رهبر انقلاب چیست؟
به گزارش خط نیوز ، مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهور روحانی، در بخشی از گفت‌وگوی خود با سالنامه نوروزی اعتماد با اشاره به چیزی به نام دستاوردهای سیاست خارجی دولت آقای روحانی و شخص آقای روحانی گفته است:

رئیس جمهور ما توانسته از چهره ملت و انقلاب و رهبری ایران غبارزدایی کند!

او ادامه می‌دهد: در پرتو این غبارزدایی امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری در خط مقدم مبارزه با تروریسم مطرح و دنیا این را پذیرفته است. امروز ثابت شده ایران هم قربانی تروریسم است و هم در خط مقدم مبارزه با داعش است که حضور ما در عراق نشان‌دهنده این موضوع بود.

تحلیلی بر صحبت های انصاری:

*صحبت‌های مجید انصاری در زمینه غبارزدایی رئیس جمهور روحانی از چهره رهبری نظام به شدت محل تأمل است.

این مقام دولتی که در سال ۸۸ نیز رفتارهای خاصی را از خود بروز داد باید مشخص کند که منظور صریح وی از کلمه «غبار» چیست؟!

اظهارات مذکور باید به اقتراح گذاشته شود و به سؤالات دیگری هم که در رابطه با صحبت عجیب انصاری به ذهن خطور می‌کند، پاسخ داده شود.

همچنین در اشاره به مسئله مبارزه جمهوری اسلامی ایران با داعش نیز باید اشاره کرد که ایران اسلامی قبل از عراق در کشور سوریه حضور یافت و با گروهک تروریستی داعش به مقابله پرداخت.

این مسئله و اشاره به حضور ایران در سوریه، شاید به سَهو از کلام انصاری حذف شده باشد!

یادآور می‌شود که یک جریان سیاسی خاص در ایران از ابتدای بروز فتنه در کشور سوریه، مخالف حضور نظامی مستشاری ایران در این کشور و حمایت از بشاراسد بود.

بعدها و در دوران دولت کنونی نیز توسط یک مقام اجرایی به تلویح عنوان شد که حتی حزب‌الله هم باید از سوریه خارج شود زیرا راه حل سوریه سیاسی است!
/فارس
Share/Save/Bookmark