توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71375
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۰
پیشنهاد کارساز حسین شریعتمداری به رئیس صداوسیما
متاسفانه برخی از نامزدها و یا مشاوران آنها در جریان مناظره‌ها و میزگردها به دروغ‌گویی و تحریف واقعیات پلشت و سیاه کارنامه خود روی آورده‌اند تا آنجا که بسیاری از سوابق سیاه و خسارت‌بار خود را که تنها با واژه فاجعه قابل بیان است، نه فقط نفی و انکار می‌کنند بلکه با ردیف کردن ده‌ها دروغ و ادعای خلاف واقع‌، از خسارت‌ها، دستاورد می‌سازند!
پیشنهاد کارساز حسین شریعتمداری به رئیس صداوسیما
به گزارش خط نيوز، حسین شریعتمداری در یادداشتی در کیهان نوشت:

۱- برپائی میزگردها و مناظره‌های انتخاباتی با حضور نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم را می‌توان و باید از ابتکارات هوشمندانه سازمان صدا و سیما دانست که با هدف آگاهی‌بخشی به مردم برای شناخت بیشتر و دقیق‌تر نامزدها تدارک دیده شده و به اجرا درآمده است. تقسیم عادلانه وقت و زمان برنامه‌ها نیز یکی دیگر از شاخصه‌های قابل تقدیر در این برنامه‌ریزی است که در نوع خود بی‌نظیر و تحسین‌برانگیز است. اما، در این میان نقیصه و کمبودی دیده می‌شود که اگرچه شاید به صدا و سیما ارتباط چندانی نداشته باشد ولی این کمبود و کاستی می‌تواند شناخت مخاطبان از نامزدها را با اخلال جدی رو‌به‌رو کرده و به انتخاب گزینه مطلوب و شایسته از جانب آنها آسیب برساند‌. از این روی ترمیم آن ضرورتی حیاتی و تعیین‌کننده دارد که امید است جناب آقای دکتر جبلی، برادر عزیز و متعهدمان برای برطرف کردن این نقیصه پیشقدم شده و پیش از آن که فرصت از دست برود، دست به اقدامی بزنند.


و اما آن نقیصه چیست؟ بخوانید!

۲- متاسفانه برخی از نامزدها و یا مشاوران آنها در جریان مناظره‌ها و میزگردها به دروغ‌گویی و تحریف واقعیات پلشت و سیاه کارنامه خود روی آورده‌اند تا آنجا که بسیاری از سوابق سیاه و خسارت‌بار خود را که تنها با واژه فاجعه قابل بیان است، نه فقط نفی و انکار می‌کنند بلکه با ردیف کردن ده‌ها دروغ و ادعای خلاف واقع‌، از خسارت‌ها، دستاورد می‌سازند! وادادگی‌های آشکار و دیپلماسی التماسی و شرم‌آور خود در برابر دشمنان تابلو‌دار مردم را شجاعت دیپلماتیک جا می‌زنند، تعطیلی هزاران کارخانه و مرکز تولید را پیشرفت اقتصادی قلمداد می‌کنند! دو‌برابر کردن تحریم‌ها به جای لغو آن را به این یا آن جریان موهوم نسبت می‌دهند! و‌...

۳- بدیهی است که اگر این ادعاهای خلاف واقع و دروغ‌بافی‌ها با پاسخ مستند رو‌به‌رو نشود، می‌تواند به شناخت مردم از هویت واقعی کاندیداها که هدف اصلی از ابتکار انتخاباتی صدا و سیماست، آسیب جدی برساند و به مردم برای انتخاب گزینه مطلوب و شایسته، آدرس غلط بدهد. مخصوصاً آن که این‌بار هم دقیقاً مانند ماجرای فتنه آمریکایی- اسرائيلی ۸۸ تمامی رسانه‌های بیگانه دروغ‌های یاد‌شده را با جدیت پوشش می‌دهند و‌...


۴- با توجه به نکته فوق، از برادر عزیزمان جناب آقای جبلی انتظار می‌رود -و انتظاری منطقی و قانونی نیز هست- که در برپایي میزگردها از کارشناسان برجسته و آشنا به امور نیز دعوت به عمل آورند تا در صورت مشاهده این‌گونه دروغگویی‌ها و ادعاهای خلاف واقع، با ارائه اسناد و مدارک و شواهد غیر‌قابل انکار، دروغ بودن این‌گونه ادعا‌ها را برای مخاطبان بازگو کنند و به خلاف‌گویان اجازه ندهند با معرفی «‌سراب‌» به جای «‌آب‌»، در شناخت واقعی مردم شریف کشورمان خلل ایجاد کرده و به آنها آدرس غلط بدهند.
Share/Save/Bookmark