توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70330
دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۶
توزیع گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در کرمانشاه آغاز شد
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد به قیمت هر کیلوگرم ۶۹ هزار تومان با هدف تعادل و تنظیم بازار آغاز شد.
توزیع گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار در کرمانشاه آغاز شد
سعید جوادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت مرغ کشتار روز از صبح امروز ۱۵ تن مرغ منجمد به قیمت کیلویی ۶۹ هزار تومان در سطح فروشگاه های استان کرمانشاه توزیع و در دسترس شهروندان قرار گرفت.

وی افزود: روز پنجشنبه نیز ۱۰ تن دیگر مرغ منجمد در سطح این شهرستان به همین قیمت توزیع و در اختیار عموم مردم گذاشته شد تا شهروندان مشکلی در تامین گوشت مرغ نداشته باشند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش قیمت گوشت مرغ طی روزهای اخیر در بازار یادآور شد: یکی از ابزارهای موثر در کنترل قیمت بازار مرغ تزریق مرغ منجمد با نرخ مناسب در سطح فروشگاه های استان کرمانشاه است که در این راستا تاکنون ۲۵ تن توزیع شده است.

جوادی با بیان اینکه به منظور تعادل بخشی به بازار روند توزیع مرغ منجمد همچنان تداوم خواهد شد ادامه داد: در همین راستا از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۴۸۵ تن مرغ منجمد تنظیم بازار در سطح استان توسط عاملان توزیع و با نظارت لازم کارشناسان این سازمان توزیع شده است.

وی افزود: به منظور تعادل در توزیع گوشت قرمز نیز توزیع گوشت گوسفندی گرم در سطح فروشگاه های افق کوروش در استان آغاز و در حال توزیع است.

به گزارش ایرنا، کمبود عرضه گوشت گرم مرغ در هفته گذشته موجب کاهش این کالا در بازار و افزایش قیمت آن به حدود ۹۰ هزار تومان در بازار شده است که مسوولان برای تعدیل قیمت ها اقدام به توزیع مرغ منجمد در بازار کرده اند.
Share/Save/Bookmark