توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70016
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۸
جابه‌جایی بیش از ۳۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه امسال، بیش از سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور جابه‌جا شده است.
جابه‌جایی بیش از ۳۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه
به گزارش خط نیوز؛ محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان مردادماه، سه میلیون و 910 هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابه‌جا شده که تعداد حواله صادره 252 هزار فقره و بارنامه صادره 248 هزار نسخه است.

وی افزود: بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابه‌جایی دو میلیون و 391 هزار تن و بیشترین کالای حمل شده مربوط به سیمان فله‌ای با تناژ 390 هزار تن است.

احمدی درباره 10 کالای عمده جابجا شده از استان کرمانشاه گفت: سیمان فله‌ای و کیسه‌ای، مازوت، کلینگر، کنجاله، گازوئیل، خاک معدنی، سنگ سنگبری، پلی اتیلن و کاه است.

وی عنوان کرد: در جهت رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز، ماده 11 تخلفات رانندگان 130 مورد، ماده 12 مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل 22 مورد و ماده 14 رسیدگی به تخلفات ناوگان 48 تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های محل تخلف ارجاع شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالای استان کرمانشاه گفت: تعداد کل رانندگان کامیون حمل ونقل کالا 20 هزار و 497 نفر، تعداد رانندگان فعال ناوگان وانت باری 590 نفر، تعداد ناوگان وانت باری فعال 21 هزار و 820 خودرو و تعداد کل ناوگان(کامیون) حمل و نقل کالای برون‌شهری فعال 14 هزار و 260 خودرو است.
Share/Save/Bookmark