توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69973
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۸
یک مسئول:
بازار بازگشایی مدارس کرمانشاه زیر ذره‌بین تعزیرات است
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تشدید نظارت بر بازار بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: نظارت‌ها تا ۱۵ مهر ادامه خواهد داشت.
بازار بازگشایی مدارس کرمانشاه زیر ذره‌بین تعزیرات است
گودرز فهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه نظارت و بازرسی بر بازار بازگشایی مدارس در قالب گشت‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها از اول شهریور آغاز شده، افزود: با توجه به پیک برنامه‌های نظارتی که برای ایام اربعین داشتیم، از ۲۰ شهریور نظارت بر بازار بازگشایی مدارس جدی‌تر خواهد بود و تا ۱۵ مهر ادامه دارد.

وی اولویت نظارت‌ها را شامل عرضه‌کنندگان البسه، کیف و کفش و لوازم تحریر دانست و خاطرنشان کرد: اکیپ‌های سیار تعزیرات حکومتی در قالب گشت مشترک با سایر دستگاه‌ها از جمله صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف،آموزش و پرورش و... در شیفت‌های صبح و بعدازظهر نظارت‌ها را انجام می‌دهند.

رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه پاییزه ویژه بازگشایی مدارس در کرمانشاه نیز یاد کرد که تا ۲۱ شهریور ادامه دارد و اظهار کرد: اکیپ‌های نظارتی و مشترک تعزیرات حکومتی در نمایشگاه نیز حضور دارند و در صورت بروز هرگونه تخلف خصوصا در قیمت‌گذاری، ورود خواهند کرد.

فهیمی یکی از مواردی که در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس به صورت جدی رصد می‌شود را نیز شهریه مصوب مدارس غیرانتفاعی عنوان کرد و گفت: این مدارس حق اخذ هیچ‌گونه رقم اضافه را ندارند و گشت‌های مشترکی نیز در این خصوص با آموزش و پرورش داریم.

وی با بیان نظارت بر رعایت تعرفه مصوب سرویس مدارس نیز در دستورکار است، یادآور شد: نظارت بر سرویس‌ها در هفته اول مهرماه که سرویس‌ها کار خود را آغاز کردند، انجام می‌شود.

رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از برخورد جدی با هرگونه تخلف مرتبط با ایام بازگشایی مدارس و تشکیل پرونده برای افراد متخلف خبر داد و از مردم خواست گزارش تخلفات را نیز با سامانه ۱۳۵ در میان بگذارند.
Share/Save/Bookmark