توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71033
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۷
فرمانده انتظامی استان:
انتخابات کرمانشاه در امنیت کامل برگزار شد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: به فضل الهی و با تلاش، کوشش و مجاهدت کم نظیر همکاران پرتلاشم و دیگر دستگاه های مسئول، انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه در امنیت کامل برگزار شد.
انتخابات کرمانشاه در امنیت کامل برگزار شد
سردار مهدی حاجیان با تاکید بر مطلب فوق اظهار کرد: انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی بازهم تبدیل به یک جشن ملی بزرگ و حماسه‌ای ماندگار شد و همه عوامل اجرایی این رویداد مهم سربلند از آن بیرون آمدند.

وی ادامه داد: در این میان مردم نقش اصلی و صحنه گردان این حماسه و جشن بزرگ بودند و با حضور پرشور و شعور خود صحنه‌های زیبایی از اتحاد، همبستگی و ولایتمداری را خلق کردند.

حاجیان افزود: بی‌شک پیروز اصلی انتخابات مردم قهرمان ایران اسلامی بودند که در لبیک به فرمایش رهبر و مقتدای خود حضرت امام خامنه‌ای به میدان آمده و در پای صندوق‌های رای حاضر شدند تا دشمنان قسم خورده این مرزو بوم علی رغم ماه‌ها تلاش و برنامه‌ریزی، بازهم روسیاه و شکست خورده صحنه را ترک کنند.

عالی‌ترین مقام انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: به فضل الهی انتخابات روز گذشته در کمال امنیت و آرامش برگزار شد و همکاران غیرتمندم با مجاهدت و پشتکاری کم نظیر، به خوبی چتر امنیتی خود را بر همه شعب اخذ رای گستردند و در حماسه آفرینی مردم شریک شدند.

وی گفت: در این میان عده‌ای از افراد هم که قصد تخلف و یا برهم زدن نظم، امنیت و سلامت انتخابات را داشتند به سرعت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند تا حلاوت این جشن و پیروزی بزرگ در کام مردم ولایتمدار و قهرمان کرمانشاه تلخ نشود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، حاجیان گفت: از امروز همه باید دست به دست هم دهیم و برای توسعه، عمران و آبادانی شهر و دیار خود و خدمت مضاعف تر به مردم شریف و قدرشناس کرمانشاه تلاش کنیم.
Share/Save/Bookmark