توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69965
شنبه ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۸
ثبت بیش از ۳۱ هزار تردد از مرز خسروی در روز گذشته/ ادامه موج بازگشت تا فردا
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ثبت بیش از ۳۱ هزار تردد در مرز خسروی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و پیش‌بینی کرد موج بازگشت زوار تا فردا(۱۹ شهریور) ادامه داشته باشد.
ثبت بیش از ۳۱ هزار تردد از مرز خسروی در روز گذشته/ ادامه موج بازگشت تا فردا
فریبرز کرمی ، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته(۱۷ شهریور) ۳۰ هزار و ۵۴۴ نفر از مرز خسروی وارد کشور شدند، گفت: از این تعداد ۳۰ هزار و ۹۳ نفر ایرانی و مابقی خارجی بودند.

وی تعداد افرادی که روز گذشته از مرز خسروی خارج شدند را نیز ۸۶۴ نفر عنوان کرد که از این تعداد نیز ۷۴۱ نفر ایرانی و مابقی خارجی بودند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای ماه صفر(۲۷ مرداد) تاکنون بیش از ۵۱۸ هزار و ۴۰۰ نفر از مرز خسروی خارج شده اند، خاطرنشان کرد: تعداد افرادی که از خسروی وارد کشورمان شدند نیز در این مدت حدود ۴۴۱ هزار و ۹۰۰ نفر بوده است.

به گفته کرمی، اربعین امسال نزدیک به ۹۶۰ هزار و ۳۰۰ نفر از پایانه مرزی خسروی تردد کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در موج بازگشت زوار از مرز خسروی قرار داریم، پیش‌بینی کرد این موج بازگشت تا فردا (۱۹ شهریور) ادامه داشته باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره وضعیت تردد روز گذشته در محورهای استان نیز اظهار کرد: روز گذشته بیش از ۷۹۱ هزار تردد در محورهای استان به ثبت رسیده که بیش از ۶۷۹ هزار مورد آن مربوط به وسایل نقلیه سبک بوده است.

کرمی متوسط تردد ساعتی روز گذشته در محورهای کرمانشاه را بیش از ۳۴ هزار تردد اعلام کرد.
Share/Save/Bookmark