توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69929
يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰
استاندار کرمانشاه:
حجم تردد زوار از مرز خسروی فراتر از پیش‌بینی‌ها بود/ برای موج بازگشت آماده‌ایم
استاندار کرمانشاه حجم تردد زوار از مرز خسروی در اربعین امسال را فراتر از پیش‌بینی‌ها توصیف کرد.
حجم تردد زوار از مرز خسروی فراتر از پیش‌بینی‌ها بود/ برای موج بازگشت آماده‌ایم
محمدطیب صحرایی، روز (یازدهم شهریور) در حاشیه بازدید از مرز خسروی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز موج بازگشت زوار اربعین حسینی و تمهیدات اندیشیده شده برای موج بازگشت، اظهار کرد: از مجموعه پلیس راهور، هلال احمر و اورژانس خواسته‌ایم تا گشت‌های جاده‌ای خود را فعال‌تر کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در بازدیدی هم که امروز(شنبه) از این مسیر داشتیم، شاهد افزایش تعداد گشت‌ها بودیم تا بازگشتی امن را برای زوار رقم بزنند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: از طرفی موکب‌های مسیر بازگشت زوار را هم فعال‌تر کرده‌ایم تا خدمات بیشتری به زوار ارائه بدهند.

وی بااشاره به استقبال بالایی که امسال زوار اربعین از مرز خسروی داشتند، گفت: حجم تردد زوار از مرز خسروی فراتر از پیش بینی‌ها بود و با این روند در سال‌های آینده جهشی را در تردد زوار از این مرز خواهیم داشت.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: باتوجه به استقبال و حضور گسترده‌ای که در اربعین امسال تجربه کردیم، برای سال‌های آینده باید مقدمات را دقیق‌تر، وسیع‌تر و به موقع آماده کنیم.

وی افزود: پس از پایان خدمت رسانی به زوار اربعین امسال، باید اقدامات جدیدی را طراحی و اجرا کنیم تا در سال‌های آینده اثرگذاری آن را ببینیم و مرز خسروی به دوران طلایی خود برسد.

صحرایی یادآورشد: مرز خسروی باتوجه به سابقه خوب تاریخی می‌تواند محل خیر و برکت بیشتری برای مردم و مرز مناسبی برای تشرف زوار به عتبات عالیات باشد.
Share/Save/Bookmark