توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69361
شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۱
امام جمعه موقت کرمانشاه:
مسئولان با فوریت تورم را مهار کنند
امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: موضوع مهار تورم از آغاز سال تاکنون پیش درآمد خوبی نداشته و متاسفانه تورم همچنان ادامه دارد.
مسئولان با فوریت تورم را مهار کنند
حجت الاسلام احمد خانلری در خطبه‌های امروز(22 اردیبهشت) نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به شعار امسال مهار تورم و رشد تولید گفت: این دو از مهم ترین اولویت های کشور هستند که باید مجلس و دولت درکنار هم تدابیر فوری برای آن بیندیشند.

وی تاکید کرد: مسئولان باید تمام همت خود را برای رفع مشکلات مردم قرار دهند و باید بدانند در برابر این مردم که جانانه مقابل دشمنان ایستاده اند مسئولیت مضاعف دارند.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه موضوع تورم همچنان ادامه دارد گفت: در حال حاضر مشکل ما در این زمینه تشکیل ستاد و تبیین برخی قوانین و دستورالعمل ها نیست، بلکه مشکل مجریان و مدیران اجرایی این دستور العمل ها هستند.

وی افزود: دولت باید کار را به دست نیروهای انقلابی و دلسوز و مومن و متعهد بدهد.

وی به موضوع حجاب هم اشاره کرد و گفت: عده‌ای از مسئولان که می‌خواهند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و یا اینکه صورت مسئله را پاک کنند، تا بحث برخورد با افراد هنجارشکن مطرح می‌شود، ایده کار فرهنگی می‌دهند.

حجت‌الاسلام خانلری ادامه داد: مسئولان باید بدانند که تنها نصیحت کردن و آموزش در اسلام نیامده است و هر دستگاه باید به وظیفه خود در این راستا عمل کند.
Share/Save/Bookmark