توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67319
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
شهردار کرمانشاه:
پیگیر راه اندازی 3 مرکز تفریحی در کرمانشاه هستیم/"شهربازی" و "تله کابین" تعیین تکلیف می‌شوند
شهردار کرمانشاه از پیگیری راه اندازی سه مرکز تفریحی شهربازی، تله کابین و پارک جنگلی سراب قنبر در سال آینده خبر داد.
پیگیر راه اندازی 3 مرکز تفریحی در کرمانشاه هستیم/"شهربازی" و "تله کابین" تعیین تکلیف می‌شوند
نادر نوروزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت راه اندازی مراکز تفریحی در کلانشهر کرمانشاه، گفت: در همین راستا راه اندازی سه مرکز تفریحی در شهر را در دستور کار داریم.

وی از پیگیری احداث پروژه تله کابین به عنوان یکی از این مراکز خبر داد و افزود: در زمینه اجرای این پروژه مشکلاتی با میراث فرهنگی داریم که طی جلساتی در حال پیگیری و رفع آنها هستیم.

نوروزی گفت: مشکل فعلی گرفتن موافقت اصولی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری است و امیدواریم با رفع این مشکل به زودی این پروژه را راه اندازی کرده و به یک مرکز تفریحی مناسب هم برای شهر کرمانشاه و هم غرب کشور تبدیل کنیم.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: قرار بر این است که در همین اسفندماه مرکز مطالعات وزارت میراث فرهنگی، پایگاه جامع تاقبستان و اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان نظرات تجمیعی خود را در خصوص این پروژه و مسیر آن به شهرداری تحویل دهند تا بتوانیم کار را دنبال کنیم.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: در زمینه جذب سرمایه گذار در این پروژه مشکلی نداریم و با گرفتن موافقت اصولی با حضور سرمایه گذار جدید پروژه فعال می‌شود.

نوروزی در ادامه از پیگیری راه اندازی شهربازی کرمانشاه به عنوان یکی دیگر از مراکز تفریحی شهر خبر داد و افزود: در این زمینه مطالعات لازم انجام شده و در نظر داریم شهربازی متناسب با رده های سنی مختلف احداث شود تا تمام کرمانشاهیان در رده‌های سنی مختلف بتوانند از آن بهره ببرند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به صدور حکم خلعیت پیمانکار سابق این پروژه گفت: این پروژه اوایل سال آینده در اختیار شهرداری قرار می گیرد و فراخوان جذب سرمایه گذار آن داده خواهد شد.

وی افزود: طرح هایی برای این پروژه تهیه شده که با حضور سرمایه گذار جدید اجرایی خواهد شد.

نوروزی از پیگیری اجرای پروژه پارک جنگلی سراب قنبر به عنوان دیگر مرکز تفریحی شهر خبر داد و افزود: برای این پروژه سرمایه گذار پای کار آمده که بتوانیم مراکز تفریحی را در این پارک جنگلی راه اندازی کنیم.

وی افزود: امیدواریم با راه اندازی این سه مرکز تفریحی بتوانیم امکانات تفریحی در خوری را برای مردم کلانشهر کرمانشاه فراهم کنیم.
Share/Save/Bookmark