توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 35099
يکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۲
شهاب مرادی: سكوت شرافتمندانه تر است+نوشته ی شهاب مرادی در اینستاگرام
رئیس سابق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: شایعاتی که در خصوص استعفای من از این سمت برای حضور در انتخابات مجلس است را رد می کنم.
به گزارش خط نیوز، حجت الاسلام شهاب مرادی رئیس سابق سازمان فرهنگی هنری شهرداری که تنها یک سال و دو ماه از دوران مدیریتش گذشته بود در حاشیه مراسم تودیع و معارفه خود به خبرنگار مهر، گفت: اخباری که در خصوص حضور من در انتخابات مجلس است را تکذیب می کنم و علاقه ای به حضور در هیچ انتخاباتی را ندارم.

وی ادامه داد: این را در سال گذشته در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کردم که قصد ورود به مجلس را ندارم، هر چند نمایندگان مجلس زحمت می کشند و شغلشان قابل تقدیر است.

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا دلیل تغییر شما اختلاف نظر با شهردار تهران بوده است، گفت: این را باید شهردار بگوید و من گفتگویی در این رابطه نمی کنم و در این خصوص مطلبی در اینستاگرام خود نوشته ام.

مراسم تودیع و معارفه شهاب مرادی ساعت ۶ صبح در تالار ایران زمین بدون حضور خبرنگاران و در حاشیه نشست فصلی مدیران شهرداری برگزار شد.

شهاب مرادی ساعت ۷:۴۵ به مراسم آمد و دلیل تاخیر یک ساعت و ۴۵ دقیقه ای خود را تعدد افرادی که قرار بوده در این جلسه تودیع و معارفه شوند، دانست.

در ابتدای این جلسه، محمود صلاحی معاون برنامه ریزی شهردار تهران قبل از حضور مرادی به عنوان رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری معارفه شد و امانی جایگزین وی در معاونت برنامه ریزی شد.

صلاحی در این جلسه گزارشی در خصوص عملکرد مالی شهرداری در سال ۹۳ ارائه کرد و توضیحاتی در خصوص بودجه ۹۴ شهرداری و برنامه پنجساله دوم شهرداری داد.
 
شهاب مرادی در اینستاگرام خود نوشت:

فردا صبح ان شاءالله چند معاون شهردار و رييس سازمان توديع و معارفه ميشوند. و اين موضوعِ عجيب و پيچيده اي نيست و اقتضاء اخلاق و انصاف، رفاقت و متانت و همدلي است.

در اين مواقع، هميشه "حرف" براي گفتن و تحليل كردن و... هست، ولي #سكوت #شرافتمندانه تر و #كريمانه تر است

ديدم، در اين خصوص برخي دوستان، ذيل سايرپست ها، كامنت مي گذارند؛ گفتم فضا براي كامنت مرتبط ايجاد بشه بهتره #دوستتون_دارم و در اين لحظات؛ زير بارون دعاتون مي كنم

شاد و سلامت و عاقبت به خير باشيد
Share/Save/Bookmark