توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 36179
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۲
خرازی:
سیاست خارجی را نمی‌توان در کف خیابان تبیین کرد/ هیچ نگرانی برای مواضع سیاست خارجی کشور وجود ندارد
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه سیاست خارجی را نمی‌توان در کف خیابان تبیین کرد، گفت: هیچ نگرانی برای مواضع سیاست خارجی کشور وجود ندارد.
سیاست خارجی را نمی‌توان در کف خیابان تبیین کرد/ هیچ نگرانی برای مواضع سیاست خارجی کشور وجود ندارد
به گزارش خط نیوز به نقل از فارس ، سید صادق خرازی شامگاه جمعه در مراسم افطاری جمعه اول ماه رمضان که در آسایشگاه معلولین فیاض بخش مشهد با حضور فعالان سیاسی و اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که امسال ذهن ما و جامعه را به خود معطوف کرده و وقایع را تحت تاثیر خود قرار داده انتخابات است.

وی افزود: وحدت و یکپارچگی باید در تمامی امور مورد توجه اصلاح‌طلبان در کشور باشد زیرا ما می‌خواهیم با همفکری و اتحاد در کشور نفی وحدت را از بین ببریم.

خرازی اعلام کرد: متاسفانه وقایعی در هشت سال گذشته گوهر دین را دچار تغییراتی کرد به طوری که به نام دین و اخلاق با اعتقادات مردم بازی شد و در همین راستا متاسفانه مباحثی که در خصوص دین گریزی مطرح می‌شود نتیجه اعمال افرادی است که به نام رئیس جمهور با سرنوشت کشور بازی کردند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: در اواخر دوره صفویه هم کسانی خود را ابتدا یاران امام زمان سپس امام زمان و در آخر پیامبر خدا معرفی کردند و انحراف در دین و جامعه به وجود آوردند لذا باید برای آگاهی بخشی به جوانان و تحکیم بنیاد تفکر آنان بکوشیم.

خرازی تصریح کرد: باید مسئولان دوره گذشته که به مسئولیت خود عمل نکرده‌‌اند و به رأی مردم خیانت کردند پاسخگوی اعمال خود باشند.

وی با اشاره به اینکه خراسان مهد فکر و اندیشه است و تمدن و فرهنگ ایران اسلامی از خراسان آغاز شده است، بیان کرد: نمایش و سخنان دلواپسان در این استان مشخص است و مردم از نیت آنها باخبرند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه با کمک مردم باید اتحاد و همبستگی در کشور محقق شود، افزود: هیچ نگرانی در مورد تحولات جهانی و مواضع سیاست خارجی ما وجود ندارد زیرا مقام معظم رهبری نظاره‌گر اعمال ما بوده و از تمام جزئیات ایشان باخبر هستند.

وی ادامه داد: سیاست خارجی را نمی‌توان در کف خیابان تبیین کرد و برای آن تصمیم گرفت ما برای اینکه از دولت، ملت، جامعه اسلامی و ملتی که برای سربلندی آن خون شهدا ریخته شده خون خودمان را تقدیم تحقق دموکراسی، آزادی، آبادی و نهی از منکر می‌کنیم تا ایران را آن گونه که امام و رهبری می‌خواهند بسازیم.

خرازی خاطرنشان کرد: مردم در برابر انحرافات خواهند ایستاد زیرا دلواپسی چیزی جز فریب مردم در راستای تحقق اهداف شخصی و جریانی مشخص نیست.
Share/Save/Bookmark