توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67328
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
تشدید نظارت‌های بهداشتی در کرمانشاه همزمان با ایام پایانی سال/ ۱۰ کارگاه متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: همزمان با ایام پایانی سال نظارت‌های بهداشتی در استان تشدید یافته و در این راستا ۱۰ کارگاه به مراجع قضایی معرفی شده است.
تشدید نظارت‌های بهداشتی در کرمانشاه همزمان با ایام پایانی سال/ ۱۰ کارگاه متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند
ابراهیم شکیبا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از تشدید نظارت‌های بهداشتی در ایام پایانی سال خبرداد و اظهار داشت: دراین راستا بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه بر فعالیت مراکز و کارگاه‌های شیرینی و آجیل، نان برنجی، رستوران‌ها و سایر مراکز هدف نظارت و بازرسی را با دقت انجام خواهند داد.

وی عنوان کرد: بازرسی به صورت هدفمند و تأکید بر رعایت بهداشت فردی و بهداشت موادغذایی در دستور کار این تیم‌ها قرار دارد و این بازرسان از تمامی مراکزی که با سلامت مردم در ارتباط هستند بازدید و نظارت خواهند کرد.

شکیبا گفت: تاکنون بیش از 375 بازدید از مراکز هدف انجام شده و بیش از35 اخطار بهداشتی صادر و 10 مورد از کارگاه‌های متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس امیکرون در استان، این تیم‌ها با محوریت مقابله با این ویروس در بحث پیشگیری و آموزش نیز با جدیت تمام بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در سطح استان نظارت خواهند کرد.

شکیبا گفت: تمامی تلاش ما این است امسال با توجه به شیوع امیکرون با همراهی مردم به گونه‌ای ویژه عمل کرده تا بتوانیم سلامت شهروندان را حفظ کرده و از تشدید وضعیت بیماری کرونا در استان جلوگیری کنیم.

وی افزود: درخواست ما از مردم این است که با رعایت جدی شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه در مراکز تجمعی، ضمن حفظ سلامت خود و عزیزان‌شان، خادمان بهداشت را در مسیر برقراری سلامت مردم عزیز استان همراهی کنند.

بیشتر بخوانید
چرایی افزایش نرخ نان در کردستان؛ می‌خواهیم نظارت‌ها را افزایش بدهیم

تاکید مخبر بر لزوم نظارت جدی و کنترل قیمت‌ اقلام و کالاها

تمرکز دستگاه‌های اجرایی و نظارتی بر کشف شبکه‌ای قاچاق کالا و ارز باشد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه عنوان کرد: سامانه 190 پل ارتباطی مردم با معاونت بهداشتی است و مجموعه دانشگاه در صورت اعلام هرگونه شکایت از سوی هم استانی‌ها، پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.
Share/Save/Bookmark