توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 69353
شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۴
پاریس به خاطر مسی زیرسوال رفت
مهاجم آرژانتینی پیشین منچستریونایتد در مقابل انتقادها از لیونل مسی، از هم‌وطن خود طرفداری کرد.
پاریس به خاطر مسی زیرسوال رفت
به گزارش خط نيوز به نقل از فارس، لیونل مسی هفته گذشته و پس از سفر بدون اطلاع به عربستان سعودی، از سوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تعلیق شد اما «کارلوس توز» معتقد است صدرنشین لیگ یک فرانسه در این‌باره اشتباه کرده‌اند.

البته مسی پس از مواجه‌شدن با جریمه و همچنین عذرخواهی به تمرینات پاریسی‌ها بازگشت اما توز می‌گوید هم‌وطن او نباید با جریمه باشگاه مواجه می‌شد.

ستاره سابق تیم‌های منچستریونایتد، منچسترسیتی و یوونتوس به شبکه آرژانتینی Tyc در این خصوص گفت: مسی فروتنی به خرج داد. اگر شما به من بگویید که قهرمان جهان هستید و برای اینکه در روز تعطیل خود به سفر رفته‌اید، باید عذرخواهی کنید، من به آرژانتین باز خواهم گشت.

مسی با رهبری تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، پس از ۳۶ سال جام قهرمانی را برای آبی‌وسفیدها به ارمغان آورد و نشان سه ستاره به نشانه سه قهرمانی در جام جهانی، روی پیراهن این تیم نقش بست.

توز با بیان اینکه پاری‌سن‌ژرمن باید از مسی عذرخواهی‌ می‌کرد، ادامه داد: واقعیت آن است که او باشگاه را در اولویت قرار داد و شما باید برای او کلاه از سر بردارید. ما می‌توانیم هزار مثال بیاوریم که باشگاه مسی با او خوب تا نکرده است.

هم‌بازی پیشین مسی در تیم ملی آرژانتین با حمله به سابقه پاری‌سن‌ژرمن گفت: شما نمی‌توانید با بازیکنی مانند مسی این‌طور رفتار کنید. وقتی من در منچستریونایتد بودم، با پاری‌سن‌ژرمن بازی کردیم. آن‌ها در میانه جدول بودند مانند منچسترسیتی که ما در آن زمان تنها چهار دوش داشتیم و لباس‌های خود را در کانکس عوض می‌کردیم.

رابطه هواداران پاری‌سن‌ژرمن با مسی نیز پس از حذف زودهنگام این تیم از لیگ قهرمانان اروپا به شدت تیره‌وتار شده است. هواداران افراطی پاری‌سن‌ژرمن، ستاره آرژانتینی را به کم‌کاری در بازی با بایرن مونیخ متهم و بارها او را در بازی‌های بعدی هو کردند.

طبق گزارش رسانه‌ها، داستان دو ساله مسی و پاری‌سن‌ژرمن به پایان خود نزدیک می‌شود و لئو پیشنهادهایی از بارسلونا، تیم‌های عربستان سعودی و همچنین تیم‌های لیگ آمریکا دریافت کرده است.
Share/Save/Bookmark