توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71260
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۴
زاکانی: آیت الله رئیسی برای بازی ریاست، بلندی نَجُست/ قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم
داوطلب چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: آیت الله رئیسی منت می‌کشید که خدمت کند و هیچ وقت برای بازی ریاست، بلندی نجست بلکه پیگیر اوج گرفتن به سوی خدا با خاکساری در برابر مردم بود.
زاکانی: آیت الله رئیسی برای بازی ریاست، بلندی نَجُست/ قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم
به گزارش خط نیوز به نقل از رجانیوز: علیرضا زاکانی شهردار تهران، برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور شد.

زاکانی روز شنبه پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیسی عزیز ما مومن، متدین، انقلابی و اهل منطق و استدلال بود. نسبت لذا نسبت درست او با ولی و امام جامعه؛ تبعیت، و با مردم ایران عزیز خدمت و صداقت و با مسئولان نیز تعامل و انسجام بود.

وی افزود: در عرصه بین‌الملل نیز نسبت شهید جمهور ما با دوستان انقلاب اسلامی و ایران عزیز، حمایت و با دشمنان آن مخالفت صریح و مقاومت شجاعانه بود. منت می‌کشید که خدمت کند و هیچ وقت برای بازی ریاست، بلندی نجست بلکه پیگیر اوج گرفتن به سوی خدا با خاکساری در برابر مردم بود.

شهردار تهران عنوان کرد: شهید رئیسی به انقلابی بودن خود افتخار کرد و قرآن و تصویر حاج‌قاسم را سر دست گرفت. او به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت. او بسیجی بود و بسیجی ماند و مگر نه اینکه پایان ماموریت بسیجی شهادت است.

زاکانی بیان کرد: اندوخته سه سال دولت رئیسی عزیز ما همان راه جمهور و ترسیم جهت‌گیری درست در مسیر انقلاب و ایجاد شرایط ثبات برای ایران عزیز است، وضعی که با زمان شروع دولت سیزدهم قطعاً قابل مقایسه نیست.

وی افزود: اکنون براساس وظیفه و با دعوت نخبگان دانشگاهی و حوزوی و فعالان سیاسی و مردمی آمده‌ایم تا با مشارکت مردم خط اصلی انقلاب و گفتمان خدمت صادقانه را در دولت خدمت محور قرار دهیم.

شهردار تهران گفت: قرار نیست از درد مردم بی‌خبر باشیم، قرار نیست که مردم در فشارهای اقتصادی بی‌پناه بمانند، قرار نیست که از آمدن میان مردم واهمه داشته باشیم، قرار نیست که سختی‌ها فقط برای قشر خاصی از مردم باشد، قرار نیست در برابر دشمنان انقلاب و ملت رشید ایران منفعل و تابع باشیم.

زاکانی ادامه داد: قرار است به مدد الهی و یاری شهیدان و در تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پشتوانه ملت و حرکت جهادی و به پشتوانه شناخت مطلوب از شرایط امروز کشور و با برنامه‌ای جامع و دقیق و تحولی معنوی و مادی جهش بزرگی را در تکمیل سریع‌تر این مسیر رقم بزنیم.

وی عنوان کرد: قرار است با برنامه و کارنامه برای پیشرفت ایران عزیز و حل مشکلات مردم با محوریت عدالت و رفع فساد و تبعیض تا آخر پای کار مردم بمانم، قرار است با برنامه و کارنامه بر مدار مردم زمینه رفع چالش‌ها فراهم شده و گره از اقتصاد کشور و سفره مردم باز شود.

شهردار تهران گفت: قرار است تا نگذاریم جریان تحریف را دوباره حاکم کنند و کتاب تاریخ را برنامه تحول جا زنند و خاطرات سیاسی‌شان را آرزوی مردم تبدیل کنند، قرار است به امید الهی با مشارکت مردم در ۸ محور اصلی «دولت خدمت» را در راه جمهور برای تعالی ایران عزیز تشکیل دهم.

وی ادامه داد: از جمله این محورها ۱) استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور و سلایق جبهه انقلاب با نگاه تمدنی ۲) تمرکززدایی و تقویت حکمرانی مشارکتی و محلی با تکیه بر فرهنگ ایرانی و اقوام سرافراز ۳) افزایش قدرت خرید تامین سفره، ارتقا رفاه و آسایش مردم محور بر محور خانواده است، ۵ محور دیگر را هم تقدیم می‌کنم که مورد استفاده قرار گیرد.
Share/Save/Bookmark