توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67021
سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲
طارمی گرفتار شد، صیادمنش هم نمی‌آید
مهدی طارمی به دلیل بدی آب و هوا و بارش سنگین برف در ترکیه گرفتار شده است.
به گزارش خط نيوز، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: مهدی طارمی پس از ۷-۶ ساعت تأخیر از پرتغال راهی ترکیه شد ولی پرواز این بازیکن با توجه به بدی آب و هوا، به جای استانبول در شهری به نام دالامان نشسته که در ۸۰۰ کیلومتری استانبول قرار دارد. طارمی می‌گوید «نمی‌داند این شهر کجاست» و منتظریم ببینیم او چه زمانی می‌تواند به سمت تهران پرواز کند.

وی ادامه داد: الهیار صیادمنش هم به ما اعلام کرده به دلیل اینکه در فصل نقل و انتقالات زمستانی است، باشگاه جدیدش (هال‌سیتی انگلیس) پاسپورتش را در اختیار گرفته و نمی‌تواند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد.

سرپرست تیم ملی اظهار داشت: میلاد محمدی از طریق امارات به ایران آمد و کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند و امیر عابدزاده امروز به ایران می‌آیند.

روز گذشته نیز تست کرونای احمد نوراللهی، سردار آزمون و احسان حاج‌صفی مثبت شده بود و این سه بازیکن دیدار مقابل عراق را از دست دادند.

تیم ملی کشورمان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه هفته جاری (۷ بهمن) در ورزشگاه آزادی میزبان عراق است و سه‌شنبه آینده (۱۲ بهمن) در همین ساعت و همین ورزشگاه پذیرای امارات خواهد بود.
Share/Save/Bookmark