توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71108
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۵
جانشین فرمانده کل انتظامی مطرح کرد؛
تداوم تجهیز مراکز آموزشی فراجا/ پلیس مظهر اقتدار ملی در کشور است
جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به تداوم تجهیز مراکز آموزشی فراجا گفت: پلیس مظهر اقتدار ملی و افتخار کشور است.
تداوم تجهیز مراکز آموزشی فراجا/ پلیس مظهر اقتدار ملی در کشور است
سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی در حاشیه مراسم اعطای درجه فراگیران پادگان‌های آموزشی فراجا و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از نیروهایی که شبانه روز در همه نقاط کشور از مرزها گرفته تا شهر و روستا و دل جاده‌ها، پلیس است.

وی ادامه داد: بر اساس همین وظیفه ذاتی پلیس همواره با جذب نیروهای توانمند و جوانان انقلابی و با بصیرت تلاش می‌کند تا امنیت جامعه را برقرار و هچون سدی استوار در مقابل تهدیدات دشمنان بایستد.

سردار رضایی افزود: امروز جمع کثیری از همین جوانان انقلابی و متعهد پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره آموزشی مفتخر به دریافت درجه شدند تا از این پس و بر اساس نیاز در نقاط مختلف در رده‌های اجرایی مشغول به کار شوند.

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: با تعدادی از همین جوانان که صحبت می‌کردم حضور در مجموعه فراجا را برای خود افتخار می‌دانستند و قطعاً همین روحیه و عزم و اراده آنها سبب می‌شود تا با نیرویی مضاعف‌تر به انجام وظایف محوله که تأمین نظم و امنیت مردم است، بپردازند.

وی گفت: امروز پلیس را می‌توان به خاطر داشتن چنین نیروهای جوان، انقلابی، مؤمن و متعهدی مظهر اقتدار ملی و افتخار کشور دانست.

سردار رضایی در پایان تجهیز مراکز آموزشی به فناوری‌های نوین را یکی از برنامه‌های فراجا عنوان و تصریح کرد: طی ۵ سال اخیر اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته و از این پس هم ادامه پیدا خواهد کرد تا شاهد تربیت نیروهای کارآزموده و توانمند باشیم.
Share/Save/Bookmark