توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 68931
سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱
امام جمعه کرمانشاه:
مشکلات جوانان کرمانشاه باید رفع شود
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مشکلات جوانان استان اعم از ازدواج، مسکن و اشتغال باید رفع شود.
مشکلات جوانان کرمانشاه باید رفع شود
آیت الله مصطفی علما، امروز(27 دی) در نشست با عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، بر ضرورت وحدت رویه بین مسوولان برای رفع مشکلات مردم تأکید کرد.

امام جمعه کرمانشاه با مهم دانستن مسائل و موضوعات مردم خصوصاً جوانان گفت: باید مشکلات جوانان به صورت جدی در دستور کار مسئولان باشد تا این عزیزان بتوانند خانواده تشکیل داده و سرگرم زندگی شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: باید از ظرفیت های عظیم استان و سرمایه های خدادادی برای رونق زیر ساخت‌ها استفاده شود و با مدیریت بهینه شاهد جامعه‌ای شاداب در زمینه‌های علمی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.

مجمع نمایندگان استان آماده همکاری با استاندار است

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه نیز در این دیدار از آمادگی نمایندگان استان برای همکاری با استاندار کرمانشاه برای رفع مشکلات و شکوفایی بهتر استان خبر داد و گفت: بحمدالله آقای صحرایی استاندار کرمانشاه فردی صادق در گفتار و امین است و مجمع نمایندگان استان آمادگی دارد در راستای پیشرفت و ترقی استان کرمانشاه همه گونه همکاری را با ایشان داشته باشد.

وی اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان اولین جلسه خود را با استاندار کرمانشاه برگزار نموده که خوشبختانه خروجی خوبی داشت و برای نیل به فردای بهتر برای مردم استان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی آمادگی دارند نشست‌های بعدی را هم برگزار کنند.

مصری اصلی‌ترین دغدغه نمایندگان استان را رفع معضل بیکاری و ازدواج جوانان دانست و اظهار امیدواری کرد با وحدت رویه‌ای که بین مسئولان استان وجود دارد، به زودی شاهد کارهای خوبی در جهت توسعه استان باشیم.
Share/Save/Bookmark