توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67672
چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷
رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران:
رونق از بازار پوشاک رفته است؛ مردم از پوشاک داخلی حمایت کنند
رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با تاکید بر سردی حاکم بر بازار پوشاک از مردم خواست با حمایت از تولیدات داخلی پوشاک به این صنعت کمک کنند.
رونق از بازار پوشاک رفته است؛ مردم از پوشاک داخلی حمایت کنند
ابوالقاسم شيرازي در گفت و گو با الف اظهار داشت: داغ نبودن بازار پوشاک، دلائل مختلفي مانند رشد بي‌ رويه قيمت ‌ها و تورم، رقابت ‌هاي ناسالم، ناتواني و کم بضاعتي خانوار در خريد پوشاک و بسياري موارد ديگر دارد.

وی افزود: زماني پوشاک در سبد خانوار مثل خوراک و مواد اوليه جايگاهي داشت، اما در حال حاضر ناتواني و کم بضاعتي خانوار در خريد پوشاک باعث شده از سبد مصرف خانوار خارج شود. اگر خانواري امروز براي مثال سه قلم پوشاک نياز داشته باشد بيشتر از يک قلم خريد نمي کند.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با اشاره به فعاليت فروشندگان پوشاک در فضاي مجازي خاطر نشان کرد: فروشگاه هاي پوشاک مجازي را نمي توان گفت يک پديده مضر است يا نيست، زيرا بايد به اين سمت و سو هم رفت تا بتوان در فضاي مجازي فروش داشت؛ البته فضاهاي مجازي که قانون مند هستند نه آن ها که با تقلب و سوء استفاده در حال فروش کالا در اين فضا هستند.

وی عنون کرد: توليدکننده پوشاک با بي ثباتي قيمت ها مواجه است و اين بي ثباتي بيشتر متاثر از بي ثباتي قيمت ارز است.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با بيان اينکه پوشاک توليد داخل با وجود همه تبليغات سوء يک کالاي با کيفيتي است گفت: از مردم مي خواهيم با خريد پوشاک توليد داخل، از صنعت پوشاک کشور حمايت کنند تا فعالان و توليدکنندگان در اين عرصه بتوانند با انگيزه و رغبت به امر توليد بپردازند.
Share/Save/Bookmark