توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 34975
دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۷
قدم زدن حاکم دبی با ظاهر غربی‌ها در لندن +عکس
شیخ " محمد بن راشد آل مکتوم " نخست وزیر امارات و حاکم دبی کار ساخت یک پارکینگ خصوصی چند طبقه در لندن برای بیش از ۱۰۰دستگاه خودرواش را آغاز کرد.
قدم زدن حاکم دبی با ظاهر غربی‌ها در لندن +عکس
به گزارش خط نیوز ، یک اقامتگاه ۵ ستاره برای رانندگان، محافظان و سایرپرسنل در کنار پارکینگ ساخته خواهد شد و مکانی برای فرود بالگرد در کنار رود تایمزپیش بینی شده که به حاکم دبی ، همراهان و ۲۳ فرزندش اجازه می دهد با استفاده از بالگرد راهی پایتخت شده و در خودروهای بسیار گرانقیمت سوار شوند.

این موضوع باعث نگرانی اهالی منطقه شده است چون رانندگان خودروهای وی بر منطقه مسلط شده و حدود ۱۲۰ دستگاه خودرو هر روز از پارکینگ خارج و وارد می شوند که باعث ایجاد مشکل در تردد خوروهای مردم خواهد شد.

شیخ محمد دارای اصطبل هایی برای مسابقات اسب سواری و هتل های بسیار گرانقیمت "جمرا" در انگلستان است.


گاراژ دارای دو طبقه در زیر زمین و شش طبقه در روی زمین ، دفاتر ، سرویس های بهداشتی و آپارتمان های سه خوابه برای رانندگان است.

"جین هلم" زن ۵۲ ساله از اهالی منطقه گفت، گویی یک ثروتمند برای طرحی پول هنگفتی خرج می کند بدون آنکه راحتی مردم منطقه را در نظر بگیرد، چون منطقه به طور کامل در اختیار شیخ و فرزندانش قرار خواهد گرفت.


گاراژ توسط شرکت "اسمیک منگمنت" طراحی شده که مورد موافقت هیات مدیره شرکت "واند ساوث بورو" قرار گرفته است.

این همان شرکتی است که طرح ساخت قصر شیخ در ارتفاعات اسکاتلند را ارائه داد.


کارشناسان هزینه ساخت گاراژ شیخ در لندن را بیست میلیون لیره استرلینگ (حدود ۱۰۰ میلیارد تومان) برآورد کرده اند.

حاکم دوبی و همسرش که برای ساخت پروژه بسیار گرانقیمت و اشرافی پارکینگ او به لندن سفر کرده بودند با شمائلی عجیب و متفاوت در خیابان های لندن ظاهر شدند.

قدم زدن حاکم دبی با شمائل غربی ها در خیابان های لندن
Share/Save/Bookmark