توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 68969
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲
روایت دادستان از کمبود برخی اقلام دارویی در کرمانشاه
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به تشریح ماجرای کمبود برخی اقلام دارویی در کرمانشاه و تخلف برخی داروخانه‌ها پرداخت.
روایت دادستان از کمبود برخی اقلام دارویی در کرمانشاه
شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به وصول برخی گزارشات مبنی بر کمبود تعدادی از اقلام دارویی در کرمانشاه، اظهارکرد: پس از اینکه گزارشاتی را از برخی شهروندان در این رابطه دریافت کردیم، در راستای حفظ حقوق عامه دستور ویژه‌ای برای رسیدگی به این مسئله صادر شد.

وی تصریح کرد: به منظور رسیدگی به چرایی کمبود برخی اقلام دارویی، بویژه داروهای بیماران خاص در استان، به نهادهای امنیتی و نظارتی دستور داده شد تا موضوع را در اسرع وقت رسیدگی کنند.

دادستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تیم‌های نظارتی و امنیتی پس از بررسی‌ها متوجه شدند که در داروخانه‌های کرمانشاه موضوعی به نام کمبود برخی اقلام دارویی وجود ندارد و به اندازه کافی دارو موجود بود.

وی تصریح کرد: متاسفانه بیمارانی که به برخی از داروها نیاز داشتند، وقتی به تعدادی از داروخانه‌ها مراجعه می‌کردند، متصدیان داروخانه از دادن داوری مورد نیاز بیمار استنکاف کرده و اعلام می کردند که موجودی ندارند.

کرمی با تاکید براینکه در این رابطه تعدادی از داروخانه‌های متخلف در سطح استان شناسایی و برای پلمب آنها اقدام شد، اعلام کرد: تیم های امنیتی و نظارتی که برای رسیدگی به این مسئله تشکیل شده‌اند، کماکان به نظارت خود ادامه خواهند داد تا با شناسایی داروخانه‌های متخلف، اقدام به پلمب آنها کنند.
Share/Save/Bookmark