توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67187
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴
عملکرد مناسب ابراهیم عزیزی نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی
عملکرد مناسب ابراهیم عزیزی نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی
💫 عملکرد مناسب ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی


🔹 ابراهیم عزیزی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ که پس از بررسی در کمیسیون تلفیق بودجه به صحن علنی ارجاع داده شده تا بعد از تصویب در صحن و تایید شورای نگهبان به قانون تبدیل و ابلاغ شود نقش محوری و کلیدی در گنجاندن طرح‌های مهم استان به ویژه گرمسیری و سردسیری را در تبصره‌های لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ داشته است را نباید نادیده گرفت .

🔹ایشان در سال گذشته نیز اقدامات ارزشمندی در بخش آب روستایی و راه و روستایی انجام دادند و در جداول پیوست اصلاحی لایحه سال ۱۴۰۰ اعتبار مناسبی برای آبرسانی به روستاهای مناطق محروم و احداث راه روستایی شهرستانهای استان را اجرایی کردند که اخیراً شاهد کلنگ‌زنی این طرح ها هستیم و از تخصیص مناسبی هم برخوردارند. با توجه به اینکه اجرای طرح‌های هادی روستایی نیز مورد توجه ایشان قرار گرفته عملاً ثابت کرده که این نماینده پرتوان استان کرمانشاه ، وظیفه اصلی و تخصصی خود را به درستی انجام داده و علی‌رغم اقدامات بسیار ارزشمندی که انجام داده است، تاکنون موردتوجه رسانه ها قرار نگرفته است.

🔹 در بخش دیگری از این تبصره ها بودجه سال ۱۴۰۱ بستر لازم برای تامین اعتبار ( حمل و نقل ریلی راه آهن کرمانشاه - خسروی ) فراهم شده است.

🔹با پیگیری دکتر ابراهیم عزیزی در یکی دیگر از تبصره ها توجه خوبی به مناطق آزاد تجاری جدیدالاحداث شده است که منطقه آزاد قصرشیرین را در بر می‌گیرد .

🔹 نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در پایان گفت : نباید کار را تمام شده تلقی کرد، دستگاه‌های اجرایی استان باید نسبت به گرفتن سهم استان از ردیف‌های بودجه و اجرایی کردن آن ها و بهره برداری از این طرح ها را در دستور کار خود قرار دهند.
Share/Save/Bookmark