توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70256
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۳
دستگیری قاتل "مادر و دختر گیلان‌غربی" در کمتر از ۷۲ ساعت
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل متواری کمتر از ۷۲ ساعت از ارتکاب جنایت خبر داد که به دنبال اختلافات خانوادگی اقدام به قتل همسر و مادرهمسرش و زخمی کردن پدر همسرش کرده بود.
دستگیری قاتل "مادر و دختر گیلان‌غربی" در کمتر از ۷۲ ساعت
به گزارش خط نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه (24 آبان) وقوع یک مورد درگیری و تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان گیلان‌غرب به پلیس گزارش شد.

وی عنوان کرد: با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد، جوانی حدوداً 28 ساله پس از وقوع اختلاف شدید با همسر و اعضای خانواده‌اش ابتدا به سراغ وی و پدر همسرش رفته و پس از آن هم به سراغ مادر همسرش رفته و به سمت آن‌ها تیراندازی کرده است.

حاجیان افزود: بر اثر این تیراندازی که در دو محله جداگانه اتفاق افتاد همسر و مادر همسر عامل تیراندازی به ضرب گلوله وی کشته شدند و پدر همسرش نیز به شدت زخمی و روانه بیمارستان شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یا دریافت این اطلاعات کار اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی پلیس برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد تا اینکه مأموران توانستند با اشراف اطلاعاتی خود مخفیگاه قاتل فراری را در یکی از روستاهای گیلان‌غرب شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

حاجیان عنوان کرد: مأموران پلیس همچنین در بازرسی از مخفیگاه قاتل دستگیر شده یک قبضه اسلحه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری و یک قبضه نارنجک دستی کشف کردند.

وی با اشاره به اعتراف فرد قاتل به ارتکاب قتل همسر و مادر همسرش و زخمی کردن پدر همسرش، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص خبر داد و گفت: بازجویی‌های تکمیلی از این فرد توسط پلیس ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark