توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71138
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۵۵
اجتماع امام رضایی‌ها در کرمانشاه به یاد رئیس‌جمهور شهید
اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان به مناسبت شهادت سید محرومان در کرمانشاه برگزار شد.
اجتماع امام رضایی‌ها در کرمانشاه به یاد رئیس‌جمهور شهید
اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها به مناسبت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی با حضور ابوذر روحی و سید مصطفی قدمگاهی امروز در چهار راه بسیج کرمانشاه برگزار شد.

حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دهه نودی‌ها در این مراسم قابل توجه بود که همپای بزرگترها از غم شهادت سید محرومان و همراهانش اشک می‌ریختند.

در این مراسم نوای چمری هم نواخته شد که آهنگ اندوه باری است که در رسوم مردم کرد در سوگ و عزای بزرگان و عزیزان نواخته می‌شود.

در این مراسم مداحان به ذکر مصیبت پرداختند و نماینده ولی فقیه در استان سخنرانی کرد و در نهایت نیز دهه نودی‌ها سرود سلام فرمانده و رفیق شهیدم را با ابوذر روحی همراهی کردند.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری؛ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در این مراسم گفت: شهید رئیسی مرد جهادی و خستگی‌ناپذیر بود و آنچنان الگویی برای اداره کشور آفرید که هر کسی بخواهد در آینده رئیس جمهور شود الگو و اسوه تمام عیاری در عرصه خدمت به مردم و محرومین به نام سید محرومان و شهید جمهور و سید الشهدای خدمت دارد و کسی نمی‌تواند مسیر دیگری غیر از این مسیر نورانی خدمتگزاری را برود.

وی افزود: امروز شهید رئیسی و شهدای همراهش را در ظاهر در میان خود نداریم اما همانطور که حاج قاسم شهید برای دشمن خطرناک‌تر از حاج قاسم زنده بوده و هست، رئیسی شهید نیز در عرصه خدمت به محرومان بسیار موثرتر از آیت‌الله رئیسی زنده است، زیرا شهید رئیسی یک فرهنگ در اداره کشور و قوه مجریه شد و این فرهنگ ماندگار است.
Share/Save/Bookmark