توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 71093
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۷
سه بوستان در مناطق کم برخوردار کلانشهر کرمانشاه در حال احداث است
شهردار منطقه سه شهرداری کلانشهر کرمانشاه گفت: سه بوستان در محلات و مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار شهر کرمانشاه در دست احداث است و تا ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
سه بوستان در مناطق کم برخوردار کلانشهر کرمانشاه در حال احداث است
شهرام عارف‌کیا روز شنبه در این ارتباط افزود: یکی از سیاست‌های مدیریت شهری رسیدگی به مطالبات و خواسته های شهروندان ساکن در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار است از این رو منطقه سه شهرداری به دلیل وجود محلات زیاد آسیب پذیر و محروم برای افزایش سرانه فضای سبز اقدام به احداث سه بوستان بزرگ، مجهز و دارای امکانات مناسب کرده است.

وی ادامه داد: احداث بوستان در بلوار کیهانشهر جنب مجتمع مسکن مهر زیتون، محله فرهنگیان شهرک بسیج و بلوار ۷۵متری آزادگان ورودی شهرک کهریز و شهرک بهار آزادگان سه بوستان بزرگ در این مناطق است که کار خاکبرداری، جدول گذاری، درختکاری و نصب وسایل بازی کودکان و مبلمان در حال انجام است.

سه بوستان در مناطق کم برخوردار کلانشهر کرمانشاه در حال احداث است

شهردار منطقه سه شهرداری کلانشهر کرمانشاه در ادامه گفت: این سه بوستان طی یک ماه آینده به صورت کامل به بهره‌برداری می‌رسد و شهروندان ساکن این مناطق می توانند از آن استفاده کنند.

عارف‌کیا تصریح کرد: نکته مهم استفاده از توان شهرداری بدون کمک از گرفتن از پیمانکار در احداث این بوستان ها است که در کنترل هزینه ها و کم کردن زمان احداث حائز اهمیت است.

کلانشهر کرمانشاه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت هشت منطقه شهرداری دارد.
Share/Save/Bookmark