توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65797
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
کشف بیش از 2 تن روغن از انبار یک محتکر در کرمانشاه
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه، از کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده و گردو قاچاق در کرمانشاه به ارزش یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
کشف بیش از 2 تن روغن از انبار یک محتکر در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، سرهنگ جلیل سلطانی امروز در جمع اصحاب رسانه، از کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده و گردو قاچاق در کرمانشاه خبر داد، اظهار داشت: در ماموریت نخست و پس از اطلاع ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی در خصوص احتکار مقدار زیادی روغن خوراکی احتکار شده رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار محل احتکار واقع در خیابان آل آقا محله 22 بهمن شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی و همراهی نمایندگان سازمان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی بازرسی های لازم به عمل آمد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این بازرسی ۲ تن و ۴۰۵ کیلوگرم انواع روغن خوراکی احتکار شده که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۸۰۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

وی یادآور شد: در ماموریت دوم نیز ماموران این پلیس حین گشتزنی در محور کرمانشاه - ماهیدشت به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به مهار و توقیف آن شدند.

سلطانی گفت: در بازرسی‌های انجام گرفته ۴۹۰ کیلوگرم گردو قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۷۰۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

وی در پایان از دستگیری یک نفر در خصوص محموله احتکاری و ۲ نفر در رابطه با محموله قاچاق کشف شده خبر داد و گفت: این افراد برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.
Share/Save/Bookmark