توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 63384
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
استاندار کرمانشاه:
مردم از کلنگ‌زنی‌های بی حساب و کتاب خسته شده‌اند
مردم از کلنگ‌زنی‌های بی حساب و کتاب خسته شده‌اند
استاندار کرمانشاه با انتقاد از کلنگ‌زنی های بی حساب و کتاب، تاکید کرد: مردم از این کلنگ زنی‌ها خسته شده اند، بنابراین باید قبل از شروع هر پروژه جوانب آن را بررسی کرده و پس از تامین مقدمات، اقدام به کلنگ زنی شود.

جلسه امروز شورای مسکن استان کرمانشاه با دستور کار رسیدگی به برخی مشکلات پروژه های مسکن مهر استان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه مشکلات پروژه 700 واحدی مسکن مهر چشمه سفید مطرح شد. پروژه‌ای 700 واحدی که 300 واحد آن آماده بهره برداری است و به دلیل مشکلات اعتباری تکمیل 400 واحد دیگر آن باقی مانده که در صورت تامین اعتبار ظرف سه تا چهار ماه آینده تحویل می‌شوند.

پروژه مسکن مهر ماهیدشت هم دیگر پروژه ای بودکه مشکلات آن در این جلسه مطرح شد و آنطور که مسئولان راه و شهرسازی استان عنوان کردند مشکل این پروژه بر سر نوع قیمت گذاری است که به دلیل ساخت ویلایی این واحدها قیمت تمام شده آن بسیار بالاست و متقاضیان قادر به تامین آن نیستند که در همین راستا استاندار کرمانشاه مقرر کرد تیمی متشکل از بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، استانداری و نماینده خریداران تشکیل شده و در خصوص قیمت گذاری این واحدها تصمیم گیری کنند.

همچنین در این جلسه مشکلات پروژه مسکن مهر کرندغرب نیز مطرح شد که قرار شد واحدهای این پروژه که با کیفیت بالایی ساخته شده را بصورت مزایده به افراد متقاضی واگذار کنند.

مشکلات پروژه های تعاونی مسکن شهرداری کرمانشاه هم در این جلسه مطرح شد که عدم توان مالی متقاضیان این پروژه که عمدتا پاکبان هستند در تامین سهم آورده، مهمترین این مشکلات بود و در همین راستا استاندار کرمانشاه پذیرفت سهم آورده این افراد به شرط آنکه پاکبان باشند، تامین شود.

در این جلسه در کنار طرح مشکلات دیگر پروژه های مسکن مهر، به کلنگ زنی پروژه های مسکن ملی هم اشاره شد و آنطور که مسئولان ارتش در این جلسه عنوان کردند پروژه 1200 واحدی مسکن ملی ارتش قرار است، فردا(پنجشنبه) کلنگ زنی شود.

کلنگ زنی این پروژه در کنار عدم آمادگی برای شروع آن با انتقاد استاندار کرمانشاه همراه شد و هوشنگ بازوند ضمن انتقاد از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب گفت: کلنگ هایی که جواب نمی‌دهد و به ثمر نمی رسد، برای مردم خوشایند نیست.

وی تاکید کرد: مردم از کلنگ زنی‌های بی حساب و کتاب خسته شده اند و باید برای شروع هر کار و هر پروژه جوانب آن سنجیده شده و تمام مقدمات لازم فراهم شود و سپس برای کلنگ زنی و شروع اجرای پروژه اقدام شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark