توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65472
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
ملی‌پوش سابق قایقرانی:
می‌خواهم برگردم تا نشده‌های گذشته را جبران کنم
می‌خواهم برگردم تا نشده‌های گذشته را جبران کنم
قایقران سابق تیم ملی اسلالوم بااشاره به دوری یکساله‌اش از تیم ملی، گفت: می‌خواهم برگردم تا برای چهارمین بار در رقابت‌های المپیک آسیایی شرکت کنم و این‌بار حتما روی سکو بروم.

امیر محمد فتاح پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به دوری یکساله‌اش از تیم ملی قایقرانی اسلالوم، اظهار کرد: هرچند در این مدت تمرینات آمادگی جسمانی و بدنسازی را ادامه دادم، اما از تمرینات حرفه ای در آب دور بودم.

وی افزود: با صحبت‌هایی که اواخر سال گذشته با فدراسیون داشتم، می‌خواستم تمرینات حرفه ای را به منظور حضور در اردوهای تیم ملی از سر بگیرم که شیوع کرونا و تعطیلی دریاچه شهربازی برنامه‌هایم را به هم ریخت.

قایقران سابق تیم ملی اسلالوم گلایه ای هم از بی توجهی مسئولین فدراسیون به رشته اسلالوم داشت و گفت: قایقرانی اوضاع خوبی ندارد و حتی فدراسیون اردوهایی را هم که تشکیل می‌دهد، با حضور نفرات کمی است.

وی تصریح کرد: از بین رشته های مختلف قایقرانی هم تاکنون اردوی آبهای خروشان را تشکیل نداده‌اند و می‌بینم که فدراسیون چندان پیگیر وضعیت و اردوهای این رشته نیست.

فتاح پور از قصدش برای بازگشت دوباره به دنیای قهرمانی خبرداد و گفت: با وجود اینکه یکسالی است دیگر در تمرینات تیم ملی نیستم، اما خیلی عقب نیفتاده‌ام و منتظر اعلام برنامه‌های فدراسیون هستم تا در رقابت‌های انتخابی تیم ملی شرکت کنم و دوباره ملی پوش شوم.

وی در تشریح اینکه با چه هدفی به دنیای قهرمانی می‌خواهد برگردد، یادآوری کرد: تاکنون سه دوره در رقابت‌های المپیک آسیایی شرکت کرده‌ام و هربار مستحق رفتن روی سکو بوده‌ام و مربیانم به این موضوع اذعان دارند، اما متاسفانه در هر کدام از این مسابقات اتفاق و یا حادثه ای پیش می‌آمد تا از مدال آوری باز بمانم.

این قایقران کرمانشاهی تاکید کرد: این بار می‌خواهم برگردم تا نشده‌های سالهای گذشته را جبران کنم و حتما مدال بگیرم.

وی در ادامه در خصوص چرایی عدم حضورش در رقابت‌های قهرمانی کشور که دو ماه پیش در استان البرز برگزار شد هم گفت: دوری یکساله‌ام از تمرینات حرفه ای و عدم آمادگی به واسطه تعطیل بودن دریاچه شهربازی به عنوان محل تمریناتمان باعث شد تا نتوانم در این رقابت‌ها شرکت کنم، البته شیوع بیماری کرونا هم عاملی شده بود تا این مسابقات از سطح چندان بالایی برخوردار نباشد.

وی در ادامه در رابطه با وضعیت این روزهای قایقرانی کرمانشاه هم گفت: رئیس هیات تاکنون تلاش های زیادی برای احیای قایقرانی کرمانشاه داشته، اما شیوع کرونا باعث شده تا هربار که برای شروع دوباره تمرینات برنامه ریزی می‌کنیم، اجرایی نشود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark