توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 65439
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
فعالیت 3 گرمخانه بهزیستی در کرمانشاه/ بی‌خانمان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پذیرش می‌شوند
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت سه گرمخانه بهزیستی در استان، گفت: فعالیت گرمخانه‌های بهزیستی از ۱۸ عصر لغایت هشت صبح روز بعد است.
فعالیت 3 گرمخانه بهزیستی در کرمانشاه/ بی‌خانمان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پذیرش می‌شوند
فرحناز محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: سه مرکز سرپناه شبانه بهزیستی در سطح استان فعال در شهرستان‌های کرمانشاه، کنگاور و اسلام‌آباد غرب ویژه مردان با ظرفیت 30 تخت است.

وی با بیان اینکه سال گذشته یک سرپناه در سطح شهر کرمانشاه ویژه بانوان فعال بود، گفت: این سرپناه زنانه به علت تغییر مکان با توجه به استیجاری بودن ملک آن اکنون غیرفعال است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، ساعت فعالیت گرمخانه های بهزیستی را از ۱۸ عصر لغایت هشت صبح روز بعد عنوان کرد و یادآور شد: سرپناه بانوان به زودی در شهر کرمانشاه فعال خواهد شد.

وی در تشریح خدمات این مراکز به افراد بی سرپناه، به توزیع غذای گرم و وعده صبحانه اشاره کرد و افزود: در کنار بحث غذا و سرپناه، خدمات بهداشتی از جمله استحمام و توزیع بسته‌های بهداشتی به این افراد ارائه می‌شود و همچنین از لحاظ بیماری غربالگری می‌شوند و در صورت نیاز به مراکز درمانی تخصصی ارجاع داده خواهند شد.

محمدی با اشاره به سردی هوا از فعالیت سرپناه‌های شبانه بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: پذیرش افراد بی‌خانمان و دارای اعتیاد در این مراکز با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
Share/Save/Bookmark