توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 68667
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹
قهرمان اینترنشنال سارق مسلح از آب درآمد!
مسعود دولتشاهی که اینترنشنال ادعا می‌کرد در جریان اغتشاشات روزهای گذشته در سعادت‌آباد مجروح و در بیمارستان فوت کرده، یک سارق مسلح و قاچاقچی موادمخدر است که در یک تعقیب و گریز مجروح شد.
قهرمان اینترنشنال سارق مسلح از آب درآمد!
به گزارش خط نيوز به نقل از جوان، تلویزیون تروریستی و سعودی اینترنشنال در روز‌های اخیر و در ادامه کشته‌سازی‌های این دوماه اعلام کرد مسعود دولتشاهی که روز ۲۹ آبان در اغتشاشات سعادت‌آباد به دست مأموران انتظامی از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود پس از بستری در بیمارستان، روز دو‌شنبه ۷ آذر درگذشته است.

اما مسعود دولتشاهی فرزند شیرمراد به کد ملی ۴۰*۵۱۷ شخصی است که پس از سرقت مسلحانه در شامگاه ۲۹ آبان در حوالی بلوار فرحزادی حین تعقیب و گریز با نیرو‌های انتظامی در حال فرار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان آتیه منتقل شد که بر اثر شدت جراحات در این بیمارستان فوت کرده است.

او دارای سوابق متعددی از قبیل مشارکت در نگهداری و استعمال هروئین، سرقت وسایل نقلیه و لوازم، سرقت لوازم منزل، حمل و نگهداری مواد مخدر، خرید و فروش مواد مخدر و... است. او همچنین در سال ۱۳۹۲ به جرم سرقت و مشارکت در ضرب و جرح عمدی در زندان بزرگ تهران و در سال ۱۳۹۰ به جرم سرقت و حمل مواد مخدر در زندان قزلحصار بوده است. لیست کردن خودکشی کرده‌ها، سارقین و تصادفی‌ها در فهرست مبارزان سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد که دست براندازان برای داشتن قهرمان مبارزه چقدر خالی است.
Share/Save/Bookmark