توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70745
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۷
آمادگی سازمان آرامستان‌های کرمانشاه برای پنجشنبه غریبان و آخر سال
رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه گفت: سازمان آرامستان‌های کرمانشاه برای خدمات رسانی به زائران در پنجشنبه آخر سال و غریبان آمادگی کامل دارد و ۷۰ دستگاه اتوبوس و ون برای تردد زائران تأمین شده است.
آمادگی سازمان آرامستان‌های کرمانشاه برای پنجشنبه غریبان و آخر سال
حجت‌الاسلام هادی کماسی ، با اشاره به آمادگی سازمان آرامستان‌ها از سه هفته قبل برای پنجشنبه غریبان و آخر سالT اظهار داشت: هماهنگی لازم با دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله مدیریت شهری و حمل و نقل، نیروی انتظامی، راهور و نیروهای بسیج انجام شده است.

وی عنوان کرد: همچون سال‌های گذشته تمام درهای آرامستان کرمانشاه به روی خودروهای شخصی بسته است و از تردد ورود خودرو به سازمان جلوگیری خواهد شد و سازمان برای رفاه حال شهروندان 45 دستگاه ون و 25 اتوبوس برای جابه‌جایی افراد تدارک دیده که زائران به راحتی به زیارت اهل قبور بپردازند.

کماسی با بیان اینکه پنجشنبه غریبان تنها مختص به مناطق کردنشین کشور است و محدودیت‌های پنجشنبه آخر سال برای این روز نیز اعمال می‌شود، گفت: امسال معابر جدیدی برای دسترسی راحت‌تر شمال و جنوب شهر به آرامستان ایجاد شده و در کنار بلوار نیز پارکینگ‌هایی برای خودروهای شخصی تعبیه شده است.

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه مردم را به رعایت نظافت در آرامستان و مراقبت از نهال‌های تازه کاشته شده توصیه کرد.
Share/Save/Bookmark