توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70758
شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۹
ورود دادستان به ساخت کلیپ مبتذل در مکان تاریخی کرمانشاه؛
مدیر دستگاه اجرایی مربوطه در کرمانشاه به دادسرا احضار شد
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از پیگیری برای شناسایی و برخورد با عوامل تهیه و تولید کلیپ مبتذل در یکی از اماکن تاریخی شهر و احضار مدیر دستگاه اجرایی مربوطه به دادسرا خبر داد.
مدیر دستگاه اجرایی مربوطه در کرمانشاه به دادسرا احضار شد
حمیدرضا کریمی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران، بااشاره به انتشار یک کلیپ هنجارشکنانه و مبتذل در فضای مجازی، اظهار کرد: متأسفانه اخیراً کلیپی از یک گروه موسیقی در فضای مجازی منتشر شده که در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه دست به اقدامات هنجارشکنانه می‌زنند.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: پس از انتشار این کلیپ غیر اخلاقی بسرعت دستور پیگیری و شناسایی عوامل تهیه و تولید آن را به ضابطین دستگاه قضائی صادر شد.

به گفته این مسئول مدیر دستگاه اجرایی مربوطه هم به دادسرا احضار شده است.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برخورد جدی و قاطع با این هنجارشکنان، اعلام کرد: کرمانشاه از دیرباز دروازه کربلا بوده و مردم این دیار به ائمه اطهار و حضرت اباعبدالله الحسین ارادات قلبی دارند.

کریمی تصریح کرد: مردم متدین، انقلابی و شهید پرور کرمانشاه اجازه نخواهند داد عده‌ای هنجارشکن با چنین قبح شکنی هایی نسبت به ساحت این خاک آغشته به خون شهیدان بی حرمتی کنند.

وی در پایان اعلام کرد: دستگاه قضائی تمام رفتارهای اینچنینی در فضای مجازی را رصد کرده و با هنجارشکنان برخوردی جدی خواهد شد.
Share/Save/Bookmark