توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 67349
يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸
بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی‌اکبر
شرکت رجا به مناسبت گرامی‌داشت اعیاد شعبانیه به قید قرعه به ۵ مسافر حائز شرایط، یک کوپه رایگان در مسیر دلخواه با اعتبار زمانی تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ اعطا می کند.
بلیت رایگان قطار برای دارندگان اسامی حسین، عباس، سجاد و علی‌اکبر
به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: به مناسبت گرامی‌داشت اعیاد شعبانیه این شرکت در نظر دارد به قید قرعه به پنج نفر از مسافران که حائز شرایط شرکت در این قرعه کشی هستند، یک کوپه رایگان در مسیر دلخواه با اعتبار زمانی تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ اعطا کند.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: این قرعه کشی از بین مسافران با بازه سنی ۱۸ تا ۳۵ سال (مسافران جوان) با اسامی مبارک حسین، عباس، ابوالفضل، سجاد یا زین‌العابدین و علی‌اکبر که در بازه زمانی ۱۵ الی ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ مسافر یکی از قطارهای رجا باشند، انجام می‌شود.

رضا عصاری افزود: برای شرکت در قرعه‌کشی، لازم است مسافران تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی خود را به همراه شماره سریال بلیت به دایرکت اینستاگرام رجا به نشانی rajarail ارسال و صفحه اینستاگرام رجا را دنبال کنند.

معاون اجرایی شرکت رجا در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای این شرکت یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت رجا اقدامات متعددی را با شعار سفر هوشمند (سفر+سلامت) اعم از کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می‌کند.
Share/Save/Bookmark