توصيه مطلب 
 
کد مطلب: 70705
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۹
ورود «آشنا» و «لاریجانی» به میدان انتخابات مجلس
حسام الدین آشنا، چهره نزدیک به روحانی و مشاور سابق رئیس جمهور نوشته است: «اجازه ندهید مجلس، خبرگان، ریاست جمهوری و بالاتر از اینها را در غیاب شما به آسانی تقدیم اقلیت فعال کنند. خانه‌نشینی خانه‌خرابمان خواهد کرد.
ورود «آشنا» و «لاریجانی» به میدان انتخابات مجلس
علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که سابقه 12 سال ریاست بر مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد، در کلیپی که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده، ضمن اشاره به برخی سوابق اجرایی و مدیریتی محمدباقر نوبخت، از وی برای حضور در انتخابات مجلس از شهر رشت حمایت کرده است.

لاریجانی در بخشی از این کلیپ نوبخت را فردی با فضل و دقت کافی عنوان کرده که امورات توسعه اقتصادی کشور را دنبال می‌کند و در عین حال در دولت و مجلس نیز سوابق خوبی دارد.


به گزارش تسنیم، حمایت علی لاریجانی از نوبخت در شرایطی است که وی در ماه‌های اخیر از هرگونه کنش‌گری در عرصه انتخابات مجلس اجتناب می‌کرد.

محمد باقر نوبخت هم‌اکنون دبیرکل حزب اعتدال و توسعه است و پیش از نامزدی در انتخابات مجلس دوازدهم سابقه 8 سال ریاست بر سازمان برنامه و بودجه دولت حسن روحانی را در کارنامه خود دارد.

وی ابتدا برای کاندیداتوری در تهران ثبت‌نام کرده بود اما پس از اعلام نهایی بررسی صلاحیت‌ها تصمیم گرفت تا با تغییر حوزه انتخابیه، به شهرستان رشت برود و همانند مجالس سوم تا ششم نامزد انتخابات مجلس از این شهرستان شود.

آشنا: خانه نشینی خانه خرابمان می کند
از سوی دیگر، حسام الدین آشنا، چهره نزدیک به روحانی و مشاور رئیس جمهور سابق با انتشار توئیتی نوشته است:


«اکثریت ناراضی و ناامید هستند. اجازه ندهید مجلس، خبرگان، ریاست جمهوری و بالاتر از اینها را در غیاب شما به آسانی تقدیم اقلیت فعال کنند. خانه‌نشینی خانه‌خرابمان خواهد کرد.

به چهل سال- نه چهار روز و چهار سال- آینده فکر کنید. اگربه هرکس جز فهرست‌نشینان اقلیت رأی دهید، بازی به‌هم خواهد خورد».
Share/Save/Bookmark